[mk3] Zapalniczka i podswetlenie:)

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » wt sie 08, 2006 21:37

Poprowadź LEDa białego nad światełko popielniczki a temten zagięty kawałeczkek oklej czarną izolacją. Natomiast z czerwoną zapalniczką zrób tak jak wcześniej mówiono :pub:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » śr sie 09, 2006 11:53

Olaf pisze:Ja kupiłem normalną żaróweczkę, i zalutowałem w miejsce w starej w tą obudowkę ;) Teraz byłem w golfiku i pieknie świeci (tzn świeci takim lekko pomarańczowym, średnio jasnym światłem,ale wygląda to kapitalnie
Wiem że tak sie robi bo tak zrobilem podswietlnie włącznika swiateł :grin: Ale tu juz nie jest tak łatwo pozatym urwały mi sie w srodku druciki ktore tam zostały..wiec jak zalutuje nowe bedzie robilo zwarcie :crazy:



Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » śr sie 09, 2006 20:21

To moze poszukaj całego tego elemtu i wtedy powinno być OK, chyba, że zrobisz obieg kabelkami żeby nie trzeba bylo wsadzac zarowki do tej obudowy ;)


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » śr sie 09, 2006 22:48

Olaf pisze:To moze poszukaj całego tego elemtu i wtedy powinno być OK, chyba, że zrobisz obieg kabelkami żeby nie trzeba bylo wsadzac zarowki do tej obudowy ;)
No myslalem tez nad tym ale tą obudowe sie potem wsuwa i te kabelki by przeszkadzały...zapytam w motoryzacyjnym :chytry:



camel25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 19:04
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Zapalniczka w MK4

Post autor: camel25 » pt wrz 28, 2007 12:53

Witam
Otoz mam taki problem w moim goferku IV.Spalila mi sie zarowka w popileniczce-rozkrecilem ja juz na czesci pierwsze i wszystko jest ok ale zostala mi ta czarna obudowa w ktorej siedzi zaroweczka-nie moge jej sciagnac a boje sie ze cos polamie.Pomozcie jak to zrobic?
pozdro



Awatar użytkownika
buxi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 16:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: buxi » śr gru 05, 2007 22:43

PGrzemek pisze:dolaczam fotke zaroweczki
Tą żarówke kupi sie oddzielnie ?? czy z tą obudową bo mi sie wydawało ze była tam wlutowana i jak mocniej pociągłem to wyrwałem ją z jakąś przylutowaną blaszka... heh


---------- Passat -----------

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Post autor: majster heniek » czw gru 06, 2007 16:46

Tą żarówke kupi sie oddzielnie ??
żaróweczkę z tą czarną oprawką można kupić lecz cena jest zabójcza 13 zł w miom mieście - byłem i pytałem


Obrazek

Awatar użytkownika
dyzio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 20:43
Lokalizacja: ZPL/ZS/FSW
Kontakt:

Post autor: dyzio86 » ndz sty 20, 2008 17:40

troche odswieze temat...chodzi mi o podswietlenie zapalniczki .tylko wlasnie problem z tym kloszem zielonym :grrr: nawet jak diode nieb.czy czerw. dam to nic sie nie zmieni.wogole sie nie przebija swiatlo przez niego.w takim razie zostaje mi kupic od audi?!a od jakiego modelu Audi bedzie pasowala do MK3?


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/151/05518c7c0cf2c7bd.jpg[/img][/url]
VW -w przeciwieństwie do kobiety -lubi jak go napastujesz

Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » pn sty 21, 2008 11:40

dyzio86, 80


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Awatar użytkownika
mateusz61125
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr lut 07, 2007 14:21
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: mateusz61125 » pt lut 15, 2008 20:06

Dolaczam sie do wypowiedzi Rafit, ciezko bedzie na standardowej zarówce osiagnac w pelni niebieski podswietlenie. Ja zastosowałe u siebie 2 polaczone ze soba diody o szerokim kacie swiecenia(czerwone), oraz wymontowalem od audi czerwony klosz od zapalniczki i jak nazazie swieci calkiem dobrze :chytry:



ATMCD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 03, 2006 23:59
Lokalizacja: Cz-Dz
Kontakt:

Post autor: ATMCD » sob lut 16, 2008 12:30

Ja w swoim mk3 też miałem spaloną żarówkę podświetlającą popielniczkę. Chciałem zmienić kolor podświetlenia. Zdecydowałem się na białe diody led. Rozebrałem panel z popielniczką.Następnie wywierciłem cztery otwory na diody 5mm w plastiku zaraz za klawiszem ogrzewania tylnej szyby. Przewierciłem się na wylot także przez ten przeźroczysty plastik rozpraszający plastik. Podłączyłem wszystkie diody ze sobą równolegle a następnie podłączyłem do wtyczki od oryginalnej żarówki podświetlającej popielniczkę. Trzeba zwrócić uwagę aby nowy element nie kolidował z innymi. Mam to już od roku i pomysł się sprawdził.Popielniczka jest jasno oświetlona. W wolnej chwili zrobię zdjęcie jak to wygląda wieczorem.


im niżej tym ładniej......
[url=http://imageshack.us][img]http://img134.imageshack.us/img134/2380/volkslogo3ul.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
treborrrrrr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 20:40
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: treborrrrrr » pt maja 09, 2008 14:18

Śmieszą mnie wypowiedzi że cieżko będzie zrobić podświetlanie na niebiesko. Ja zrobiłem na czerwono bo jakoś mi niebieski nie pasuje w popielniczce.

Obrazek

Zdjęcie słąbe ale wiadomo o co chodzi. Nie patrz ze mówią że sie nie da tylko odkręć te 3 śruby pociagnij za konsole i sam się przekonasz że to banalnie proste.
Pozdrawiam i powodzenia :helm:



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Post autor: majster heniek » pt maja 09, 2008 15:46

treborrrrrr pisze:Śmieszą mnie wypowiedzi że cieżko będzie zrobić podświetlanie na niebiesko. Ja zrobiłem na czerwono bo jakoś mi niebieski nie pasuje w popielniczce.
coś nie widzę aby zapalniczka na czerwono świeciła - temat dotyczy podświetlenia zapalniczki - nie popielniczki


Obrazek

Awatar użytkownika
treborrrrrr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 20:40
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: treborrrrrr » pt maja 09, 2008 15:56

Przepraszam źle zrozumiałem. Zaraz obejrzę i spróbuję zrobić :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości