[mk4] Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

LasT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn kwie 23, 2018 20:31
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: LasT » czw kwie 26, 2018 13:50

Witam, kupiłem golfa 4 lecz z lewej strony nie miał silniczka szyb i z prawej tak samo. Kupiłem silniczki i pozakładałem. Okazało się że szyby raz działaj raz nie, jak nie działa to wystarczy wyjąć bezpiecznik (chyba nr 14) i wsadzić ale działa tylko szyba kierowcy a pasażera 1/20 zadziała, wie ktoś o co może chodzić? Drugi problem to taki ze z pilota centralka nie zamyka obu dzwi ale wcześniej zamykała kierowcy. Teraz słychać tylko jak przekaźnik centralki pyka ale nie chce zamknąć. Z otwieraniem nie ma problemu, dzwi kierowcy normalnie się otwierają a pasażera nic. Myślę że prawe są wgl nie podłączone ale problem w tym zamykaniu dzwi kierowcy że nie chcą się zamknąć a się otwierają. Przerabiał ktoś? Dodam że z kluczyka dzwi kierowcy też nie moge zamknac ani otworzyć. Wcześniej było to możliwe. Stało się tak po wymianie płetwy zamka. Jest możliwość że coś nie tak jest złożone?



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

[mk4] Re: Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: riccardoa » czw kwie 26, 2018 18:05

LasT pisze:
czw kwie 26, 2018 13:50
Witam, kupiłem golfa 4 lecz z lewej strony nie miał silniczka szyb i z prawej tak samo. Kupiłem silniczki i pozakładałem. Okazało się że szyby raz działaj raz nie, jak nie działa to wystarczy wyjąć bezpiecznik (chyba nr 14) i wsadzić ale działa tylko szyba kierowcy a pasażera 1/20 zadziała, wie ktoś o co może chodzić? Drugi problem to taki ze z pilota centralka nie zamyka obu dzwi ale wcześniej zamykała kierowcy.
Kupiłeš silniczki nie od tego modułu komfortu. Jakie oznaczenie ma moduł komfortu a jakie silniczki które kupiłeś?



LasT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn kwie 23, 2018 20:31
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Re: Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: LasT » czw kwie 26, 2018 18:45

riccardoa pisze:
czw kwie 26, 2018 18:05
LasT pisze:
czw kwie 26, 2018 13:50
Witam, kupiłem golfa 4 lecz z lewej strony nie miał silniczka szyb i z prawej tak samo. Kupiłem silniczki i pozakładałem. Okazało się że szyby raz działaj raz nie, jak nie działa to wystarczy wyjąć bezpiecznik (chyba nr 14) i wsadzić ale działa tylko szyba kierowcy a pasażera 1/20 zadziała, wie ktoś o co może chodzić? Drugi problem to taki ze z pilota centralka nie zamyka obu dzwi ale wcześniej zamykała kierowcy.
Kupiłeš silniczki nie od tego modułu komfortu. Jakie oznaczenie ma moduł komfortu a jakie silniczki które kupiłeś?
Kurcze, tego nie wiem szczerze. Dziś wieczorem będę w domu to zerknę. A problem z centralka chyba tego nie dotyczy co?



Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

[mk4] Re: Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: gasiorx » wt maja 01, 2018 09:26

Koledzy, pytanie techniczne. Muszę wymienić moduł komfortu golf IV 1,9TDI 101KM, 2002r. Auto brata i jeszcze nie widziałem jaki ma model, chcę wyciągnąć odczytać numery i kupić nowy. Teraz pytanie czy jak wyjmę moduł to mogę normalnie jeździć czy auto wtedy nie odpali, czy coś??



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

[mk4] Re: Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: Qto » wt maja 01, 2018 09:33

Możesz normalnie jeździć



Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

[mk4] Re: Centralny zamek oraz sterowanie szyb Mk4

Post autor: gasiorx » wt maja 01, 2018 09:42

Dzięki, może po dzisiejszym grillu wymontuje :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości