Golf 4 1998 r problem z centralnym zamkiem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mauser1804
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 02, 2018 20:33

Golf 4 1998 r problem z centralnym zamkiem

Post autor: mauser1804 » ndz gru 02, 2018 20:40

Witam jestem posiadaczem golfa 4 z 1998r. Mam z nim następujący problem. Zamek centralny(Taki na przekręcanie klucza w drzwiach) otworzy mi wszystkie drzwi lecz nie zamknie wszystkich tylko same drzwi kierowcy. Nieraz jak załapie to zamyka normalnie. Dziś przeczyściłem zamek w drzwiach. Ten w środku na 2 sruby gwiazdki zmywaczem do tarcz i popryskałem olejem w sprayu to działało. Za 3 h już działalo tylko otwieranie. Niestety nie mogę wyjąć tego zamka ponieważ śruby są wyrobione. Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże i będę mu wisiał :kufel: :)



Awatar użytkownika
sebastian1901
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: czw sty 10, 2008 19:30
Lokalizacja: CzęstochoVWa
Auto: Octavia I 1.8T RS
Silnik: AUQ
Kontakt:

Re: Golf 4 1998 r problem z centralnym zamkiem

Post autor: sebastian1901 » wt gru 04, 2018 11:58

Takie mycie to nie mycie. Poza tym to i tak cala elektryka jest zamknieta szczelnie a juz pewnie jakis mikrostyk niedomaga. Musisz wymienic zamek. Twoj i tak dlugo dzialal. Obrobione sruby odkrecisz porzadnym srubokretem takim ze mozna uderzyc w raczke mlotkiem. Przykladasz do krawedzi sruby i musi isc. Przerabialem temat. Zawsze mozesz zamykac auto od strony pasazera albo zamkiem w bagazniku. O ile to oryginalny centralny. Pozdrawiam


Sebastian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości