[mk4] Golf 4 nie działa opuszczanie szyb

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Dddyyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 31, 2018 18:54
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Golf 4 nie działa opuszczanie szyb

Post autor: Dddyyy » sob mar 31, 2018 19:21

Witam. Mam problem z elektrycznym otwieraniem szyb. Szyby z przodu po naciśnięciu guzika nie opuszczają sie ani nie podnoszą. Z tyłu normalnie wszystko chodzi. W aucie mam opcję że po naciśnięciu w kluczyku zamykania drzwi szyby tez się domykają i ta opcja działa. Jeszcze dodam że parę dni przed zauważyłem że szyba od strony kierowcy bardzo wolno szła do góry. Czy wie ktoś czym to może byc spowodowane?. Z góry dzieki za info.



Dusiek98
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 20, 2018 12:24
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Re: Golf 4 nie działa opuszczanie szyb

Post autor: Dusiek98 » ndz kwie 01, 2018 12:19

Skoro domykanie z pilota działa, to silniki muszą być ok, ja bym sprawdził połączenie między przyciskami a silnikiem szyby czy sygnał przechodzi a jeśli tak to spróbował z innym panelem do el. szyb.



Awatar użytkownika
szefol84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:02
Lokalizacja: SW
Auto: VW Golf IV 1.6 16 V kombi
Silnik: ATN

[mk4] Re: Golf 4 nie działa opuszczanie szyb

Post autor: szefol84 » pn kwie 02, 2018 15:43

Dddyyy pisze:
sob mar 31, 2018 19:21
Witam. Mam problem z elektrycznym otwieraniem szyb. Szyby z przodu po naciśnięciu guzika nie opuszczają sie ani nie podnoszą. Z tyłu normalnie wszystko chodzi. W aucie mam opcję że po naciśnięciu w kluczyku zamykania drzwi szyby tez się domykają i ta opcja działa. Jeszcze dodam że parę dni przed zauważyłem że szyba od strony kierowcy bardzo wolno szła do góry. Czy wie ktoś czym to może byc spowodowane?. Z góry dzieki za info.
Sprawdź na dzień dobry przyciski sterowania szybami, potem kostka która chodzi do tych przycisków, jeżeli domykanie szyb działa to nie szukaj innej przyczyny, ponieważ silniczek sobie radzi i sygnał po kabelku przechodzi. Szukaj w tzw panelu gdzie są przyciski i połączenie ich z okablowaniem ( kostka , wtyki).



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości