niskie obroty

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grzesztof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 01, 2012 18:34
Lokalizacja: Bielawa

niskie obroty

Post autor: grzesztof » wt lis 12, 2013 00:19

Witam

Od tygodnia jestem posiadaczem VW Lupo z silnikiem 1.4 16v i mam problem z obrotami a mianowicie jak odpale auto jest wszystko ok jak się zagrzeje i się zatrzymam to obroty za nisko spadają tzn do ok 500 obrotów (widać że aż światła przygasają) co mogło się stać?? Dopowiem że ładnie wkręca się na obroty i jedzie bez problemu nic nie przerywa płynnie przyśpiesza...



mmagikk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: sob maja 09, 2009 16:50
Lokalizacja: Bytom

niskie obroty

Post autor: mmagikk » wt lis 12, 2013 12:11

Podejrzewam że masz elektroniczną przepustnice . czystałem kiedyś troche na ten temat .

Pierwsze co to czyszczesnie przepustnicy i adaptacja ( o ile można ją jeszcze zaadaptować )
Jeśli nie to niestety tylko i wyłączenie wymiana przepustnicy


Pozdrawiam

PS raz miałem taki sam przypadek jak chciałem dywaniki wysuszyć jechałem na max dmuchawie i radiu prawie na full . Po dojechaniu na miejsce tj do pracy na obrotomierzu miałem 450 obrotów na wolnych.



grzesztof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 01, 2012 18:34
Lokalizacja: Bielawa

niskie obroty

Post autor: grzesztof » śr lis 13, 2013 08:47

Po wizycie u mechanika i podłączeniu pod komputer wyskoczył błąd (coś tam z biegiem jałowym - dokładnie nie pamiętam) i mechanik powiedział że jest do wymiany przepustnica, w sobotę najpierw ją wyczyszczę i jak nie będzie poprawy to niestety czeka mnie wymiana ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości