Wilgotno i zimny przerywa - 1.8 Vento / Golf

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

todd4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 08, 2012 12:20

Wilgotno i zimny przerywa - 1.8 Vento / Golf

Post autor: todd4 » czw wrz 19, 2013 00:08

Witam

Strasznie mi przerywa kiedy jest wilgotno i zimny.
Jest sucho odpalam i jadę. Auto stoi w garażu na zewnątrz pada deszcz, po deszczu wyjeżdżam i przerywa aż się rozgrzeje. Jak stoi na zewnątrz i jest wilgotno to samo. 5-7 km auto rozgrzane i przestaje przerywać. Na jałowym nie przerywa ale jak daje gazu to ostro. Ostatnio miałem problem z wyjechaniem z garażu który jest pod domem w dole, jak dawałem gazy to tak przerywał ze pod górę aż gasł na wstecznym.

Kable nowe, świece suche - nie wiem gdzie szukać problemu. Jak są wielkie kałuże i za ostro wjadę w jakąś to tez ostro przerywa przez chwile ale wtedy wszystko jest mokre.



Awatar użytkownika
Damian92
NEB-raska...
NEB-raska...
Posty: 1837
Rejestracja: pn gru 28, 2009 23:55
Lokalizacja: Elbląg

Wilgotno i zimny przerywa - 1.8 Vento / Golf

Post autor: Damian92 » czw wrz 19, 2013 08:30

Sprawdź jeszcze cewkę na podmiankę, w nocy go odpal i zajrzyj pod maskę bo może kable które kupiłeś też mają przebicie :P



Awatar użytkownika
piotrek.radom
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 19:18
Lokalizacja: Radom

Wilgotno i zimny przerywa - 1.8 Vento / Golf

Post autor: piotrek.radom » czw wrz 19, 2013 08:55

Kopułka i palec rozdzielacza w pierwszej kolejności do sprawdzenia.Możliwe również , że czujnik temperatury przekłamuje. Odepnij go na zimnym silniku i zobacz czy dalej to samo. Jak nie będzie przerywał to masz odpowiedź.



jameess
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: pt mar 24, 2006 16:52
Lokalizacja: zg

Wilgotno i zimny przerywa - 1.8 Vento / Golf

Post autor: jameess » czw wrz 19, 2013 14:53

A jakie kable kupiłeś? Bo jeżeli inne niż np. NGK czy Beru to najczęściej się tak włąśnie dzieje nawet po wymianie. Palec i kopułka tylko Beru kwota max 50 zł. przewody do 200 zł.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości