Elektryka problem...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: Borygo » sob gru 25, 2010 18:10

Witam wszystkich forumowiczow.
Mam nastepujacy problem,w VW Vento mojemu koledze przestaly dzialac wycieraczki,nawiew do kabiny i podgrzewanie tylnej szyby.Nie wiemy gdzie moze lezec przyczyna,sprawdzilismy wszystkie bezpieczniki i dalej jest lipa.Moze mieliscie podobny problem i wiecie jak go szybciutko rozwiazac, podpowiedziec na biegu gdzie jeszcze moze lezec przyczyna...
Samochod to VW Vento 1.8 benzyna 98r. Z gory slicznie dziekuje za jakakolwiek wskazowke.Pozdrawiam i zycze wesolych Swiat!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryka problem...

Post autor: Paweł Marek » sob gru 25, 2010 19:25

Podmieńcie na początek z jakiegoś Golfa czy Vento przekaźnik z nadrukiem 18, jeśli nie pomoże trzeba będzie sprawdzić stacyjkę, zdjąć jej obudowę (dwa wkręty od dołu) i miernikiem sprawdzić czy po włączeniu zapłonu pojawia się plus na kablu stacyjki od lini X, zapomniałem koloru, ale na wszystkich oprócz czarnoczerwonego do rozrusznika ma być plus po zostawieniu stacyjki w pozycji zapalonych kontrolek.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: Borygo » ndz gru 26, 2010 01:18

Wielkie dzieki za wskazowke Paweł Marek sprawdzimy i dam znac od razu czy pomoglo...pozdrawiam



Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: Borygo » pn gru 27, 2010 16:39

Mam jeszcze pytanie odnosne kostki stacyjki. Jak ja wyjac, czy sa tam jakies zatrzaski? Z gory dziekuje za odpowiedz.



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: TheBiSHoP » pn gru 27, 2010 16:43

Trzeba zdjąć całą tą metalową obudowę stacyjki i od tyłu pod kątem jest mały wkręt który ją trzyma


Obrazek Obrazek

Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: Borygo » pn gru 27, 2010 16:49

dzieki za pomoc. podłubiemy



Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Elektryka problem...

Post autor: Borygo » ndz sty 02, 2011 12:49

Obeszlo sie bez rozbierania tego wszystkiego,i bez sciagania stacyjki..Psiknelismy w ta kostke stacyjki preparatu elektrycznego istyki sie same oczyscily,dziala jak dzialal i jest ok.Ale dziekuje za wskazowki.Pozdrawiam!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości