Szarpie, brak mocy, duże spalanie.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mlotek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 23, 2015 15:03

Szarpie, brak mocy, duże spalanie.

Post autor: mlotek1 » pt paź 23, 2015 15:09

Witam

Jechałem sobie swoim Ventylem 1.8 90km ABS i nagle zaczęło nim telepać i w ogóle się nie zbierał. Zatrzymałem się myślałem, że urwałem poduszkę i okazało się, że nie chodził chyba na wszystkie garki. Wymeiniłem świecei, kopułkę, palec i troszkę się polepszyło. Wydaję mi się, że dużo więcej pali, po przejechaniu 10km spalił prawie całą rezerwę. Gdy się go trzyma na 2 tys to słychać takie strzały w wydech. Autko do tej pary dobrze chodziło. Mam wrażenie, że dużo dłużej łapie temperaturę. W czym może być problem ? Dodam tylko, że nie dawno został wycięty katalizator i zastąpiony rurką. Ale nie wiem czy mogło to wpłynąć na tą sytuację.

Dzięki z góry i pozdrawiam. !



Monteiro222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 22, 2015 22:23

Szarpie, brak mocy, duże spalanie.

Post autor: Monteiro222 » pt paź 23, 2015 22:45

Witaj, nie wspomniałes o przewodach zapłonowych czy też je wymieniłeś?



mlotek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 23, 2015 15:03

Szarpie, brak mocy, duże spalanie.

Post autor: mlotek1 » pt paź 23, 2015 23:45

Niestety nie, ale sprawdzałem dzisiaj w nocy i iskra nigdzie nieprzeskakiwała, nawet po zmoczeniu kabli. To spalanie mnie martwi. Dodam jeszcze, że chciałem go w nocy odpalić, żeby zobaczyć te kable to dobre 5 minut chechłał i dopiero załapał, a za dnia szybko łapał. Było w nocy trochę zimniej tylko z tym to wiąże.

Z góry dzięki !



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości