problem z wolnymi obrotami

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mateusz2351
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 06, 2014 23:47

problem z wolnymi obrotami

Post autor: mateusz2351 » sob wrz 27, 2014 17:37

Witam

Przepraszam że tu pisze ale mam jettkę a2 i wymieniłem świece i przewody i teraz mam taki problem że nie mam wolnych obrotów....zaraz po odpaleniu mi gaśnie no chyba że będę dodawał gazu... Mam 1.6 72 km gaznik pierug nie automatyczny... Wie ktoś coś może być nie tak ??


Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

problem z wolnymi obrotami

Post autor: Paweł Marek » sob wrz 27, 2014 19:05

mateusz2351, nie kapuję czemu przepraszasz, gaźnik jeśli to faktycznie Pierburg 2E2 - lepiej daj fotki dla pewności - jest dość skomplikowany, ale wszystko znajdziesz na forum. Dopisz czy masz lpg, dopisz czy po rozgrzaniu nadal gaśnie, na początek oglądaj wszystkie wężyki podciśnieniowe, posdtawę gaźnika i sprawdź siłownik pull down potem pytaj dalej. Czytaj w necie tekst pod hasłem niedomagania Pierburga 2E2


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mateusz2351
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 06, 2014 23:47

problem z wolnymi obrotami

Post autor: mateusz2351 » sob wrz 27, 2014 19:23

Czysta benzyna nigdy nie miałem lpg.... a co do tego czy mi gaśnie na ciepłym to nie też ponieważ wymieniałem świece i przewody gdy był jeszcze rozgrzany i nadal tak samo było .... a Foty dodam jutro bo dzisiaj już nie zrobie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości