szarpanie przy spokojnej jeździe

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pitBB87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 14, 2011 18:38
Lokalizacja: Bielsko - Biała

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: pitBB87 » pn sty 23, 2012 22:58

Witam.
Mam kłopot z moim Paskiem b4 AAA, tak jak w temacie szarpie nim przy spokojnej jeździe, a czasem odcina ( na bardzo krótki czas ) zapłon przy mocnym przyśpieszaniu, a także w czasie szarpania słychać jakieś cykanie, chyba przekaźnika, w okolicy bezpieczników. VAG pokazał czujnik g28 i wtryskiwacz 5, więc wymieniłem czujnik i myślałem że będzie spokój ale jednak nie, teraz po podpięciu do VAGa wyskakuje znowu g28 i n30 (wtryskiwacz 1).
Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8846
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: marcin7x5 » śr sty 25, 2012 14:40

Wyskakuje ci bład czujnika bo prawdopodobnie na chwilke gasnie ci silnik. Musisz sprawdzić zasilanie w paliwo. Sprawdzić pompę zaworek na listwie wtryskowej jak i same wtryskiwacze. Dobrze tez pomierzyć cisnienie paliwa.



pitBB87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 14, 2011 18:38
Lokalizacja: Bielsko - Biała

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: pitBB87 » pt sty 27, 2012 09:17

Aktualnie vag jest czysty a szarpanie nie ustalo...cykanie rowniez zostalo....zastanawiam sie czy nie jest strzelona cewka...ale nie mam jak sprawdzić a nie wyloze na nowa skoro nie wiem czy to wlasnie to...



kino
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 24, 2009 18:05
Lokalizacja: Lublin

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: kino » pt sty 27, 2012 17:35

mam bardzo podobne objawy, oprocz cykania, w AQP i peknieta na rogu i lekko skorodowana cewke wiec jest to u mnie glowny podejrzany ale jakos nie moge sie zebrac zeby to wkoncu porzadnie sprawdzic i zrobic



Awatar użytkownika
szymek_bi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw cze 01, 2006 19:50
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: szymek_bi » pt sty 27, 2012 22:21

podłącze się pod temat bo mam podobne objawy Mam pewien problem z moim golfikiem 1.6 AFT 102KM. A chodzi o szarpanie silnikiem. Sytuacja ma się następująco np. jadę sobie 50 na godzinne i puszczam pedał gazu uczycie szarpnięcia jakby cos ciągną i jak dodaje gazu też jest odczuwalne to szarpnięcie. Dodam jeszcze że przy zimnym silniku tego niema. pomocy.



pitBB87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 14, 2011 18:38
Lokalizacja: Bielsko - Biała

szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: pitBB87 » sob sty 28, 2012 15:32

U mnie to szarpie nawet jak dodaje gazu....ale tez nie zawsze a przy spokojnej jeździe szarpania sie czuc jak sie wrzuci 5 bieg...



Awatar użytkownika
anakonda134
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 20, 2009 22:33
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: szarpanie przy spokojnej jeździe

Post autor: anakonda134 » sob sty 28, 2012 17:22

szymek_bi pisze:podłącze się pod temat bo mam podobne objawy Mam pewien problem z moim golfikiem 1.6 AFT 102KM. A chodzi o szarpanie silnikiem. Sytuacja ma się następująco np. jadę sobie 50 na godzinne i puszczam pedał gazu uczycie szarpnięcia jakby cos ciągną i jak dodaje gazu też jest odczuwalne to szarpnięcie. Dodam jeszcze że przy zimnym silniku tego niema. pomocy.
miałem podobną sytuacje sprawdź se poduszki po silnikiem wymieniłem i po kłopocie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości