[mkII] pierścienie :(??!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KERAJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 14:10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[mkII] pierścienie :(??!!

Post autor: KERAJ » ndz mar 20, 2005 16:04

czesc... niedawno kupilem GOLFa II z silnikiem 1.6 (gaznik). Na forum przeczytalem ze jesli odkrece korek wlewu oleju i dmucha to mam do zrobienia pierscienie:( mozecie mi powiedziec ile bedzie mnie kosztowala taka imreza w calosci ??!! dzieki


KERAJ

Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » ndz mar 20, 2005 17:00

Nie przejmuj się tylko jedż na sprawdzenie ciśnienia sprężania w cylindrach. W tych silnikach dmucha, u mnie nawet kropelki oleju wylatują a sprężanie jest na poziomie 12 atmosfer i silnik jest brzytwa. Pozdro



Awatar użytkownika
CHECIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob paź 09, 2004 16:24
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post autor: CHECIK » ndz mar 20, 2005 19:02

Dokładnie nawrotvw ma całkowitą racje.Ja mam 1.8 na gażniku i tez dmucha.Jeden koleś jak to zobaczył to powiedział że silnik mam złom.Pojechałem na pomiar sprężania i co?Ciśnienie od 13,8 do 14 atmosfer-az nie wierzyłem więc pojechałem w inne miejsce na pomiar i co?Znowu takie same pomiary-silnik złoto powiedział mi mechanik.Więc sie nie przejmuj widocznie ten typ tak ma.



Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » pn mar 21, 2005 00:07

Niektóre silniki mają taką budowę, że dmucha. Mają różną budowę odmy, różne wysokości osłony wałka rozrządu i wiele elementów, kóre mają wpływ na wydmuchy, nawet ostatnio się przekonałem jaki u kumpla w 2 letnim mondeo jest przeciąg. Co dziwne to wielu mechaników starszej daty twierdzi, że silnik do remontu w takiej sytuacji. Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości