Sportowe zawieszenie MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

AlanGolf3

Sportowe zawieszenie MK3

Post autor: AlanGolf3 » ndz kwie 15, 2007 15:16

Witam. Mam pewien problem, znaczy zapytanie odnośnie zawieszenie sportowego do trójki, niedawno takie kupiłem i mam pytanko czy jest jakiśsposób sprawdzenia amortyzatorów jeśli mam je niezamontowane jeszcze w aucie?
Drugie pytanko odnosi sie do alufelg ATS-ów 15', czy były one w standardzie w golfach MK2 Gti?, bo mam takie właśnie założone u siebie.Prosiłbym o jakieś porady, z góry dziękuje
Pozdro 4 ALL



darek i jadzka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: pt lis 04, 2005 21:24
Lokalizacja: jadowniki

Post autor: darek i jadzka » ndz kwie 15, 2007 15:42

witam.Nie masz mozliwosci dokladnie sprawdzic sprawnosci amorow,mozesz tylko zobaczyc czy przypadkiem nie ma jakis wyciekow(czy sie nie poci).Zaloz i jedz na stacje diagnostyczna to ci wszystko powiedza co warta twoja zawiech.Ja osobiscie wracam do standardu u siebie , po miesiacu mam juz dosc jazdy taczka.Pozdrawiam



Pikus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr sty 25, 2006 17:58
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Re: Sportowe zawieszenie MK3

Post autor: Pikus » ndz kwie 15, 2007 16:07

AlanGolf3 pisze:Witam. Mam pewien problem, znaczy zapytanie odnośnie zawieszenie sportowego do trójki, niedawno takie kupiłem i mam pytanko czy jest jakiśsposób sprawdzenia amortyzatorów jeśli mam je niezamontowane jeszcze w aucie?
Drugie pytanko odnosi sie do alufelg ATS-ów 15', czy były one w standardzie w golfach MK2 Gti?, bo mam takie właśnie założone u siebie.Prosiłbym o jakieś porady, z góry dziękuje
Pozdro 4 ALL
rozciagnij caly amortyzator. Chwyc za trzpien i lekko wcisaj i zaraz wyciagaj, jezeli nie bedzie przy tym oporu to amorki maja luz, a jezeli bedzie opor to jeszcze pojezdzisz. Wciskaj max 5 mm i wyciagaj. pozdrawiam



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » ndz kwie 15, 2007 16:23

AlanGolf3 pisze:Drugie pytanko odnosi sie do alufelg ATS-ów 15', czy były one w standardzie w golfach MK2 Gti?
nie były
a sprawność amorków mozesz speawdzić tylko wtedy gdy są zamontowane w aucie


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

AlanGolf3

Post autor: AlanGolf3 » ndz kwie 15, 2007 16:43

Znaczy sie nie maja wycieków na pewno, a jak je wcisne to wychodzą z oporem...
Jeśli chodzi o ATS-y to mam 195/50/R15 ET28, może by jakiś problem z nimi?



Pikus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr sty 25, 2006 17:58
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Post autor: Pikus » ndz kwie 15, 2007 17:02

AlanGolf3 pisze:Znaczy sie nie maja wycieków na pewno, a jak je wcisne to wychodzą z oporem...
Jeśli chodzi o ATS-y to mam 195/50/R15 ET28, może by jakiś problem z nimi?
Jezeli maja opory toamorki sa jeszcze git. Co do alusow to nie powinieniesmiec problemow. Ja tez posiadam ATS ale ET jest 22 i przy wiekszym nacisku na tyl obcieraly. Pozdrawiam



fixman
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 14:57
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: fixman » ndz kwie 15, 2007 17:38

darek i jadzka pisze:witam.Nie masz mozliwosci dokladnie sprawdzic sprawnosci amorow,mozesz tylko zobaczyc czy przypadkiem nie ma jakis wyciekow(czy sie nie poci).Zaloz i jedz na stacje diagnostyczna to ci wszystko powiedza co warta twoja zawiech.Ja osobiscie wracam do standardu u siebie , po miesiacu mam juz dosc jazdy taczka.Pozdrawiam


fakt nie da się ich sprawdzić bez zamontowania jedynie sprawdź czy sie nie pocą


pozdro -----fix Obrazek



AlanGolf3

Post autor: AlanGolf3 » ndz kwie 15, 2007 18:12

nooo w sumie jakby nie patrzec to przy większym obciążeniu na tył też mi lekko trą ale pewnie jest to wina bardzo zużytego zawieszenia<cieknących amorków>,nie wiem jak to będzie wyglądało jak założe sportową zawieche ehh,a co wy sądzicie o sportowym zawieszeniu???? wiem że pewnie opinie będą podzielone ale cóż........ oo właśnie przypomniało mi sie, po założeniu takowej zawiechy czy cierpią jakieś podzespoły, nie wiem, chocby gałki kierownicze sworznie itp??



jozekrjrj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt lis 17, 2006 19:24
Lokalizacja: warszawa Targowek
Kontakt:

Post autor: jozekrjrj » ndz kwie 15, 2007 19:07

zalezy jakie to zawieszenie

jakiej firmy ile obniza

przy zawisie -40 mi sie podoba choc chciał bym posadzic go jeszczenizej tylko wtedy bym nie wjechał na miejsce parkingowe ale i tak pujdzie jeszcze -20mm przynajmniej z przodu

przyokazi czasami wolniej sie jezdzi po niektorych ulicach


był mk3 GT



http://www.s-cam.pl/

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz kwie 15, 2007 20:45

przy sportowej zawieszcce i ATSach 7 cali beidzesz musial zaklepać ranty błotników...Jesli sa to ATSy 6,5 cala to nie wiem ale pewnie tez....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 452 gości