jak rozebrac lusterko?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 00:27
Lokalizacja: Ostrołęka

jak rozebrac lusterko?

Post autor: greg00 » ndz kwie 15, 2007 12:38

szukalem w wyszukiwarce cos na ten temat ale nie moglem nic znalezc;
mam problem, otoz zamontowalem ostatnio polowe sprzetu CA (glosniki w drziach + radio + wzmacniacz) no i strasznie mi lata obudowa prawego lusterka, az wstyd glosniej zrobic bo na zewnatrz samochodu bo beznadziejnie slychac, jakbym jakies pierdziawki zamontowal :).
wie ktos jak rozebrac te lusterko? probowalem torche ale nie chce go uszkodzic przypadkiem...
Lewe tez wczesniej wydawali dziwne odglosy, ale odkrecilem od spodu 2 srubki, postukalem, wkrecilem i jest ok :), jednak w prawym to juz nie pomoglo...

dodam ze jeszcze subwoofer do zamontowania bedize, moze w majowke to zrobie, jednak nawet bez subwoofera juz lusterko tak lata, to nie iwem co to by bylo jakbym teraz subwoofer podlaczyl...



Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » ndz kwie 15, 2007 15:04

Witam,
kolego, pod spodem są 2 śruby (już je znalazłeś) a ponadto musisz wyjąć szkło lusterka- jest ono na wcisk, więc spokojnie, delikatnie podważysz je palcami i wyjmiesz...
Jak już to zrobisz, to będziesz miał całe lusterko od środka- mi też trochę lata- łatwo to naprawić- włóż między latające części np. gąbkę albo watę...


Pozdrawiam!


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz kwie 15, 2007 20:43

i to Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości