Pytanie do specow od MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

TuffEnuff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 17, 2005 14:41
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Pytanie do specow od MK3

Post autor: TuffEnuff » czw mar 17, 2005 19:44

:kac: Cześć i Czołem, padnie pytanie skąd się tu wziałem:]
Ano tak się złożyło że z posiadacza renowki clio 1.4 przemontowałem się do golfa3 silnik 1.8 90km z 96roku czarny fajnie zadbany z klima elekrtryka dziala wporzo, odpala wporzo,
Cały dzień obczytuje stronki o golfach ale pare pytań dalej mnie nurtuje otóż:
1. Za cholere i w książce i w necie nie znalazłem jak się włącza przeciwmgielne, w opisie jednej jest żeby wcisnąc te pokrętło od włączania swiateł w innej że jest obok tego pokrętła są suwaki ale ja tego nei mam mam tylko pokretło od siwateł i pokrętło od sciemniania rozjasniania/podswietlenia to wszystko:(
2. Mam fabryczne radio alpha i jakos nie moge je wyciagnać czy musze wymontować srubki jakies ??? Glupie troche ale rzeczowe na siłe nie chce szaprać. Przy okazji fabrycznie w Golfach montuja wszystkie glosniki czy tylko 2 wstawiają?
3. Te autko jest from mexico doczytałem sie ze produkowane jest dla USA. Czy to cos zmienia ew. jakie sa roznice? Aha wersja GL;]
4. Podobno jest podswietlenie bagaznika, za cholere nie mam zadnej lampki ani po lewej ani po prawej nawet nie widac zeby jakies luzne kable byly. Ktos sie spotkal z czyms takim?;/
przy okazji dzisiaj chyba jest dzien Sw. Patryka czy cos takiego wiec życze wszystkim piwoszom SMACZNEGO!! :pub:

P.s. Dziękuje za wszelkie życzliwe komentarze :foch:


Be tough it's not enough.Tylko reagge beat uspokaja mnie;]

Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » czw mar 17, 2005 19:49

na 3 i 4 nie znam odpowiedzi ale
1: ciagniesz do siebie pokretlo od swiatel.
2: jesli masz 4 dziurki w rogach radia to wkaldasz tam np gwozdzie(dosc dlugie) i delikatnie rozsuwasz na lewo te po lewej i na prawo te po rawej. Jednoczesnie ciagnac radio do siebie. Mnie tak wyszlo.



TuffEnuff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 17, 2005 14:41
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Post autor: TuffEnuff » czw mar 17, 2005 19:52

[quote="Piotro"]
1: ciagniesz do siebie pokretlo od swiatel.
2: jesli masz 4 dziurki w rogach radia to wkaldasz tam np gwozdzie(dosc dlugie) i delikatnie rozsuwasz na lewo te po lewej i na prawo te po rawej. Jednoczesnie ciagnac radio do siebie. Mnie tak wyszlo.[/quote]
Wiem wiem właśnie probowałem ciągnąć i klapa:( zero reakcji coś mi się wydaje że dlatego zę dla USA robione było to tam nie wymagają przeciwmgielnych i zrobili tlyko zaślepkę hm.... ale auto w Niemczech jak jeździło bez tego:? co do radia to właśnie nie mam tych dziurek w renowce mam z mp3 i tam są a tu w tym fabrycznym ni ma:E


Be tough it's not enough.Tylko reagge beat uspokaja mnie;]

Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » czw mar 17, 2005 20:06

Moze byc tak jak mowisz .... w USA chyba nie ma przeciwmgielnych z tylu.

Co do radia... trudno powiedziec. Moze najlatwiej zamiast kombinowac bedzie odkrecic obudowe nawiewow i wyciagnac radio z tej obudowy. Tam masz 4 srubki i wychodzi. Jak bedizesz wszsytko mial w rece i bedziesz mogl tym sobie obracac i krecic to pewno migiem wykombinujesz jak to radio wyciagnac.



dychsm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 19:04
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: dychsm » czw mar 17, 2005 20:06

najpierw wlacz swaitla a pozniej przeciwmgielne (ciagnac za pokretlo)

wersja na rynek amerykanski miala inne zderzaki tylna klape itd.
co do lampki to z tego co pamietam wychodzily takze bez lampek ale w wersji GL powinno raczej byc, moze po dzwonku kabelki gdxies spadly


Golf 3 1.8 syncro było
Golf 3 1,9TDI był
Volvo V50 2,0D obecnie

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » czw mar 17, 2005 20:07

ja miałem takie radyjko
i w te miejsce gdzie zaznaczyłem strzałkami trzeba wsunąć cienkie blaszki, sam nie wiedziałem na początku
a podświetlenie to ja mam w bagarzniku



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » czw mar 17, 2005 20:08

wysyłałem foto ale sie nie wysłało , nie wiem czemu
foto radyjka oczywiście



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw mar 17, 2005 20:15

lampka podświetlająca bagażnik powinna być z lewej strony pod parapetem.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » czw mar 17, 2005 20:30

żeby wyjąć radio to wymontuj zaślepki 3 sztuki co są po bokach radia, z lewej wsadz palec i popchnij dzyndzel a po prawej uzyj do tego jakiegos płaskiego cienkiego wkrętaka i zrób to samo co wyzej :helm: ja u siebie tak zrobiłem i nie było problemów próbowałem wsadzać różne druty ale to nic nie dawało wiec nic innego nie rozbieraj zadnych nawiewów :kac:

co do lampki to ja w CL mam po lewej stronie



dino84

Post autor: dino84 » czw mar 17, 2005 23:49

Jesli chcesz odpalic swiatla przeciwmgielne najpierw wlacz swiatla, a potem dopiero mozesz wyciagnac pokretlo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości