co to ? GX ,PF, PB ? bo ja juz zgłupialem.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

co to ? GX ,PF, PB ? bo ja juz zgłupialem.

Post autor: guti » śr kwie 11, 2007 23:59

no wiec tak mam dwoch kolegow ktorzy maja niby GTI, no i tak jeden ma 1,8 na pełnym wtrysku znaczy sie wielopunkcie, sonde na pewno ECU i kata, ale ma z tyłu bebny, w dowodzie ma napisane ze ma 66 KW ale ktos mu powiedizal ze ma wiecej bo to GTI, zauwazylem ze ma tez skrzynie 4T czyli taka jak ja mam w Rpku u siebie. POdejrzewam ze to bedzie GX ale nie jestem pewien.
Drugi kolega ( zdjecie jego sinika ponizej) ma hamulce tarczowe z tyłu , no i tyle wiem , ale jest zdjecie wiec moze ktos wytłumaczy mi jak krowie na granicy , najchetniej ze zdjeciami ktory motor jak wyglada i jego podstawowe wyrozniki. dzieki wielkie za pomoc. Obrazek


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

GOLFSTROM_MK_II

Post autor: GOLFSTROM_MK_II » czw kwie 12, 2007 07:01

http://www.vwgolf.pl/index.php?id=danesilnikow1 zajrzyj tutaj masz wszystkie oznaczenia silników a to jaki masz typ powinieneś miec w dowodzie rejestracyjnym i odszukasz w tabelach



Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Post autor: t-tas » czw kwie 12, 2007 07:21

tak więc silniki PB i PF wygladaja zupełnie tak samo-patrz foto z tym , że PB nie posiada katalizatora i jego moc to 82 kW, a PF wyposażony jest w katalizator i ma moc 79 kW Obrazek


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Awatar użytkownika
Vw_mk2_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 21:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: Vw_mk2_ » czw kwie 12, 2007 13:31

Zobacz oznaczenie silnika jezeli ma EV i numer to znaczy ze to GTi, Gti maja tarcze tyl przod, szerokie zderzaki, szyby wszystkie odcien zielony, 2 drzwiowka, tlumik koncowy dwie rury,fotele recaro, podsufitka ciemna, to odnosnie 8V!!!!!!! :bajer:


Never Back Down

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości