Tylna klapa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sylwekzyla
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:39
Lokalizacja: CMG

Tylna klapa

Post autor: sylwekzyla » śr kwie 11, 2007 17:55

Klapa troche mi hałasuje jak jeżdze po nierównościach. Jest jakiś sposób na regulacje je. Nie jest to napewno tylna półka, bo podłożyłem pod nią podkładki filcowe i zawieszenie też raczej nie.



Awatar użytkownika
tomasz369
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 21:54
Lokalizacja: Końskie

Post autor: tomasz369 » śr kwie 11, 2007 18:15

O ile mnie pamięć nie myli to powinny być elementy gumowe wykręcane służące do regulacji.
Pozdrawiam :)



sylwekzyla
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:39
Lokalizacja: CMG

Post autor: sylwekzyla » śr kwie 11, 2007 22:20

tomasz369 pisze:O ile mnie pamięć nie myli to powinny być elementy gumowe wykręcane służące do regulacji.
Pozdrawiam :)
tylko gdzie te elementy się znajdują? :jezor:



sylwekzyla
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:39
Lokalizacja: CMG

Post autor: sylwekzyla » czw maja 24, 2007 23:05

Wystarczy odkręcić ten zaczep (bolec), który jest przykręcony na dwie śruby imbus chyba 5, i ustawić na max w dół, potem skręcić i Powinno być dobrze. U mnie pomogło



matuz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pn mar 05, 2007 23:58
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: matuz » wt cze 26, 2007 22:29

Witam. U mnie klapa sie strasznie siężko zamyka. Żeby domknąc bagażnik musze albo pieprznąć z całej siły (raczej nie preferuje) albo dopchać tak mocno, że aż auto jedzie. mam wrażenie, że za głęboko jest ten bolec, na którym zatrzaskuje się zamek. czy to sie reguluje? nie wiem, musiałbym kupić imbusy, bo te, które mam są albo o pół nr za małe albo za duże. Aha - jak klapa jest zamknięta, to szpara miedzy resztą karoserii u góry jest większa (normalna) a na dole zdecydowanie za mała.
pomocy, bo już prawie nie moge tego ścierwa zamknąć. zdarzyło się parę razy, że na dużych dziurach (tych nie brakuje) klapa sie otworzyła, znaczy nie podniosła, ale zamek puścił.
już mnie powoli szlag trafia.

Pomocy !!!
pozdrawiam. mtz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości