wpływ wadliwego mikrostyku na alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 16:41
Kontakt:

wpływ wadliwego mikrostyku na alarm

Post autor: cios » pn kwie 09, 2007 16:56

Mam zamiar założyć sobie alarm do mojego golfika ale w przednich drzwiach zawiesza mi się mikrostyk i nie działa mi lampka w drzwiach ani te górne oraz na desce nie pokazuje mi otwartch drzwi. I oto moje pytanie czy będzie to miało wpływ na działanie autoalarmu? proszę o odpowiedź żeby ze mnie mechanik nie zdarł kasy. Pozdrawiam VW FAN



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » pn kwie 09, 2007 17:00

cios pisze:Mam zamiar założyć sobie alarm do mojego golfika ale w przednich drzwiach zawiesza mi się mikrostyk i nie działa mi lampka w drzwiach ani te górne oraz na desce nie pokazuje mi otwartch drzwi. I oto moje pytanie czy będzie to miało wpływ na działanie autoalarmu? proszę o odpowiedź żeby ze mnie mechanik nie zdarł kasy. Pozdrawiam VW FAN
po pierwsze wymień ten włącznik , koszt nie będzie wielki.......co do wpływu na alarm , to jedynie przy otwarciu Twoich drzwi nie będzie się załączał (wył)



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn kwie 09, 2007 17:25

Po prostu alarm będzie obojętny na otwieranie/zamykanie tych jednych drzwi. W moim alarmie jest tak, że po rozbrojeniu alarmu jeśli nie otworzy drzwi w ciągu 20sek. to alarm uzbraja się z powrotem (zabezpieczenie przed przypadkowym naciśnięciem pilota) i dla tego kiedy ja miałem uszkodzoną tą krańcówkę to było to trochę denerwujące. Proponuję żeby nie było żadnych konfliktów zacząc od wymiany zamka.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości