Podciśnieniowy wyprzedzacz zapłonu 1.8 RP 90 KM

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dashero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 16, 2005 22:39
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Podciśnieniowy wyprzedzacz zapłonu 1.8 RP 90 KM

Post autor: dashero » śr mar 16, 2005 00:06

Witam!!!
Czy może ktoś wie coś o podciśnieniowym wyprzedzaczu zapłonu (oczywiście nie gdzie sie znajduje bo to akurat wiem), chodzi mi głównie na czym polega jego praca, jakimi objawami odznacza się jego uszkodzenie, no i oczywiście ile kosztuje takie urządzonko. Pytam bo ostatnio mam problem z mocą przy wyższych obrotach, max. prędkością, acha występuje również po gwałtownym dodaniu gazu tzw. dziura, a potem przyspiesza(słabo), dodatkowo zauważyłem że klapka sterujca zimnym i ciepłym powietrzem w filtrze powietrza jest otwarta w połowie czyli pobiera pół na pół nawet przy dobrze rozgrzanym silniku. Bardzo bym prosił jakąś rade i odpowiedzenie na te pytania, z góry serdeczne dzieki. :pub:



Awatar użytkownika
dashero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 16, 2005 22:39
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: dashero » śr mar 16, 2005 10:04

Czyżby nikt sie nie znał na takim urządzonku........panowie zawiedliście mnie...... :chytry:



abc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:01
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: abc » śr mar 16, 2005 10:25

Coś ty taki w gorącej wodzie kąpany. Piszesz posta przed północą i o północy oczekujesz odpowiedzi.
To jest porządne forum i każdy post przed odpowiedzią musi nabrać mocy urzędowej, a to musi potrwać.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Podciśnieniowy wyprzedzacz zapłonu 1.8 RP 90 KM

Post autor: Borys » śr mar 16, 2005 11:18

dashero pisze:Witam!!!
Czy może ktoś wie coś o podciśnieniowym wyprzedzaczu zapłonu (oczywiście nie gdzie sie znajduje bo to akurat wiem), chodzi mi głównie na czym polega jego praca, jakimi objawami odznacza się jego uszkodzenie, no i oczywiście ile kosztuje takie urządzonko. Pytam bo ostatnio mam problem z mocą przy wyższych obrotach, max. prędkością, acha występuje również po gwałtownym dodaniu gazu tzw. dziura, a potem przyspiesza(słabo), dodatkowo zauważyłem że klapka sterujca zimnym i ciepłym powietrzem w filtrze powietrza jest otwarta w połowie czyli pobiera pół na pół nawet przy dobrze rozgrzanym silniku. Bardzo bym prosił jakąś rade i odpowiedzenie na te pytania, z góry serdeczne dzieki. :pub:
steruje zapłonem, cofa go dodatkowo masz na przepusticy takie urządzonko ciekawe podcisnieniowe z kosteczką,

klape mozesz sobie na stałe zamknac lub odłaczycpodcisnienie od obudowy filtra

jamam gdzies taki aparat zapłonowy, ze swojego rp
musze poszukac


www.vrservice.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości