Zaciety plywak??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Fugi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zaciety plywak??

Post autor: Fugi » śr kwie 04, 2007 23:59

Mam pytanie dzis zrobilem wkoncu z golfem 3 ktory stal mi na ogrodku okolo roku po przyjezdzie z niemeic. zalalem 5 litrow paliwa potem 8 i wskazowka od paliwa nic sie nie podnosi .Myslicie ze to zaciety plywak??? Czy trzeba poprostu zalac wieksza iloscia np 20 litrow na raz??? Jak plywak, to trzeba wyciagnac pompe paliwa z baku chyba nie??? dzieki za info :pub:

[ Dodano: 05 Kwi 2007 10:32 ]
?????



dolar25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 21, 2007 12:57
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: dolar25 » czw kwie 05, 2007 15:20

Pewnie to nie pływak, tylko sam licznik. Nie musisz wyciągac pompy, wyjmij tylko gumowe przewody i poruszaj pływakiem i popatrz na licznik. Pewnie masz walnięty licznik, można wymienic sam wskaźnik paliwa, ale samego go nie kupisz, tylko całe zegary .


A D A M

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw kwie 05, 2007 15:59

dolar25 pisze:Pewnie to nie pływak, tylko sam licznik. Nie musisz wyciągac pompy, wyjmij tylko gumowe przewody i poruszaj pływakiem i popatrz na licznik. Pewnie masz walnięty licznik, można wymienic sam wskaźnik paliwa, ale samego go nie kupisz, tylko całe zegary .

A ja bym się nie zgodził z takim twierdzeniem ponieważ miałem podfobną sytuację i był tylko brud(mały farfocel) na drabince ------ wystarczyło tylko dobrze wyczyścić i śmiga jak nowy!!!!!!!!!!!!!! po co robić wydatek jeżeli można najpierw spróbować konserwacji?????????????



Fugi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fugi » czw kwie 05, 2007 17:32

Na jakiej drabince???? Tez mysle ze tzreba wyczyscic bo on stal ponad rok i duzo rzeczy juz musialem wyczyscic albo z rdzy albo z czegos zeby dzialaly:P np migacze. napisz co dokladnie zrobiles:) + oczywiscie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości