[mkIII] klamka schowek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

[mkIII] klamka schowek

Post autor: tomileszek » wt mar 15, 2005 09:52

witam. Panowie zakupilem nowa klameczke od schowka i chcialbym ja wymienic. Ciegno jest urwane i nie moge otworzyc schowka. Co mam zrobic takim razie?Czy sa jakies srobki pod spodem schowka ktore mozna odkrecic. dzieki za wskazowki


Dude wher's your car?

Awatar użytkownika
mindlab
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: wt gru 28, 2004 13:25
Lokalizacja: Darłowo
Kontakt:

Post autor: mindlab » wt mar 15, 2005 10:41

Ja tez niedawno kupilem :) Zaplacilem 76zl w VW.Jezdzilem z polamanym rok czasu,az w koncu odzalowalem-pojechalem i kupilem :)



Awatar użytkownika
bryszard
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 25, 2005 15:32
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: bryszard » wt mar 15, 2005 14:58

Schowek jako taki jest zamknięty tzn od spodu nic ci nie da postaraj sie jakoś pokombinować przy klamce.Nie polecam go ciągnąć na chama bo peknie oudowa w srodku



mozik1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 01:39
Lokalizacja: ostrowiec świętokrzyski

Post autor: mozik1 » wt mar 15, 2005 21:39

jak nie masz klamki to powinien być w obudowie klamki otworek. włóż tam śrubokręt i naciśnij taki języczek. mnie się otwierało (sorki za opis, ale padam na twarz i troche wolno myśle). powodzonka



Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

kl

Post autor: tomileszek » śr mar 16, 2005 16:59

Panowie zrobione. Jakby ktos kiedys sie z tym bawil to sluze pomoca. Mam jeszcze pytanko czy u Was miedzy schowkiem a plastikiem od poduszki powietrznej tez jest taka szczelina niecalego centymetra bo u mnie takie cos wystepuje?


Dude wher's your car?

ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

Post autor: ksorzel » wt maja 24, 2005 20:25

witam mialem podobny problem z klamka od schowka, klamke zakupilem w vw polska za 67 zl ale bez zamka, macie pomysl jak przelozyc zamek ze starej klamki do nowej? moze ktos to juz robil bo ja nie wiem jak sie za to zabrac...



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » wt maja 24, 2005 22:28

moze jutro sie zabiore za swoja bo mi pekla klameczka w schowku to zrobie poradnik foto :)


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
tomek26106
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: wt sty 25, 2005 16:46
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA
Kontakt:

Post autor: tomek26106 » wt maja 24, 2005 22:40

ksorzel pisze:witam mialem podobny problem z klamka od schowka, klamke zakupilem w vw polska za 67 zl ale bez zamka, macie pomysl jak przelozyc zamek ze starej klamki do nowej? moze ktos to juz robil bo ja nie wiem jak sie za to zabrac...
Poprostu trzeba wyjąsc zamek ze starej klamki jest to dosyć trudne bo trzeba odgiąć te zatrzaski które trzymają wkładke ale jak to zrobisz to z resztą nie powinno być problemów



Qwerty.tarnow

Re: kl

Post autor: Qwerty.tarnow » śr maja 25, 2005 10:39

tomileszek pisze:czy u Was miedzy schowkiem a plastikiem od poduszki powietrznej tez jest taka szczelina niecalego centymetra
Chodzi Ci o szczelinę pomiędzy schowkiem (montowanym w miejsce poduszki dla pasażera) a obudową półki nad nogami pasażera? Jeśli tak - to potwierdzam - też to mam. I się nawet zacząłem zastanawiać, czy przypadkiem poprzedni właściciel gdzieś tej poduszki nie wywalił i nie wstawił właśnie schowka - bo ta szczelina taka nieregularna: szersza bliżej środka auta i zwężająca się w stronę drzwi. Ponadto dziwne jest tam przykręcanie: ta dolna półka wisi na 3 wkrętach (przykręconych jakby do tego schowka) - jeden wkręt to na klucz imbusowy, a pozostałe dwa na zwykły śrubokręt.

A przy okazji to i ja zadam pytanie: czy u Was w schowku też jest od strony konsoli środkowej taki otwór w kształcie prostokąta wychodzący mniej więcej na równi z końcem radia? Czy to ma służyć do ułatwienia montażu radia (schowanie kabli, wciśnięcie ich w szczeliny obok kieszeni radia, itp.)?



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » śr maja 25, 2005 15:28

jesli dobrze kojarze to w tym miejscu mam lampke oswietlenia schowka :D


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

oaieuy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 31, 2005 21:42
Kontakt:

Post autor: oaieuy » wt lip 26, 2005 21:41

tomileszek, tomileszek ,piszesz ze poradziloes zobie z otwarciem schowka ze zlamana klamką jak to zrobiłeś ??


mk3 1.8 GT
90km 93r
monowtrysk

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 459 gości