Uszczelki-da sie samemu???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Nera

Uszczelki-da sie samemu???

Post autor: Nera » wt mar 15, 2005 09:27

Witam!!! mam problem z szybami ,na dolkach stukaja strasznie o boki drzwi.Mysle ze powinienem wymienic uszczelki,tylko czy da sie za to samemu zabrac??? wersja 3 drzwi> acha no i pytanko - co ,moze piszczec gdzies w okolicach paskó(klin i rozrzAd--paski nowe naciagniete )piszczy !!! qrcze



vudu
Pierwszy Sekretarz
Pierwszy Sekretarz
Posty: 146
Rejestracja: pt sie 27, 2004 08:52
Lokalizacja: Polen

Post autor: vudu » wt mar 15, 2005 13:27

spokojnie sam wymienisz, moze się poluzowały na dole srubki ?? ja sie z tym niestety spotkałem :( ale do tego musisz boczki odkręcic

pozdrawiam


[b] I sekretarz PZPR vwgolf.pl [/b]

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » wt mar 15, 2005 15:47

Witam
Mam taki sam problem. Wkurza mnie jusz to brzęczenie szyb i nie mogę z tym nic zrobić. Też mam gojechane uszczelki w golfie III 3d i wydaje mi się, że to przez to. Tu na forum poradzili żebym rozebrał boczek i sprawdził prowadnice, ale ja takiego czegoś nie widziałem. Może źle patrzyłem - spróbuję jeszcze raz :grin: . A co do piszczenia w okolicy paska klinowego to może to cos nie grac z alternatorem. Sprawdź wszystkie łożyska - może to one.
pozdro

h2o



Nera

Post autor: Nera » wt mar 15, 2005 16:03

Dobra -alternator i co mam tam sprawdzic (samemu czy do mechaniora-nie mam juz na nich sily wqrwiaja strasznie ) ??? piszczy łożysko w alternatorze???jak to sprawdzic ze to one piszcza???



Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » wt mar 15, 2005 17:34

Heh wiem, że na mechaniorów nie ma siły. Nawet na tych w ASO. Jak nie będziesz stał im nad głową to wielkie G.... ci zrobią :grrr: . Jeśli jesteś już pewien, że to łożyska to trzeba je wymienić. Mi po wymianie paska klinowego i od alternatora też tak zaczęło piszczeć. Nie chciało mi sie już z tymi cybuchami użerać - pojechałem do innego mechanika powiedział, że przydałoby się je wymienić jeśli mnie to wkurza. Na razie jeżdżę tak jak jeździłem :grin: . Nie wymieniałem i raczej sam się za to nie wezmę - radzę zmienić je w jakims warsztacie. W każdym razie da sie z tym jeszcze jeżdzić.

pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości