bzyczek pod zegarami.oco chodzi?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

bzyczek pod zegarami.oco chodzi?

Post autor: kajtek » ndz mar 25, 2007 17:13

Witam,dalej wlancza sie bzyczek od oleju,robilem tak jak mi radzili ale dalej jest to samo juz nie wiem o co chodzi prosze o porade



Ardiano
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ardiano » ndz mar 25, 2007 18:38

a może coś więcej na ten temat? mialem ten sam problem i przerobilem wszytskie możliwe rozwiązania hehe...a okazało sie że to byle co było :rotfl:
wiec opisz co i jak. kiedy sie ten brzeczek i kontrolka zalancza...i co juz zrobiles.



kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

Post autor: kajtek » ndz mar 25, 2007 21:04

Ardiano pisze:a może coś więcej na ten temat? mialem ten sam problem i przerobilem wszytskie możliwe rozwiązania hehe...a okazało sie że to byle co było :rotfl:
wiec opisz co i jak. kiedy sie ten brzeczek i kontrolka zalancza...i co juz zrobiles.
.witam bzyczek i kontrolka oleju zaczynaja dzialac jak auto jest na 3 tys obrotuw,a to wszystko zaczelo sie po wymianie chydro popychaczy,lilnik chodzi elegancko nic nie puka anie nie stuka nawet jest teraz mocniejszy,wymienilem olejna lotos 15,40 wymienilem czujniki oleju i dalej to samo nie mam juz pomyslow co to moze byc.



Ardiano
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ardiano » ndz mar 25, 2007 21:47

Widze ze zalożyleś kilka tematów o tym samym....ehh....

W drugim temacie dobrze Ci radzą....ja u siebie robilem to samo...ale wyklucz napierw awarie licznika, badz przerwany kabel..z tym ze bdziesz musial licznik wykrecic (znajomi elektrycy samochodowi mi to poradzili) nalezy znalezc kabel na wtyczce licznika od wysokiego cisnienia i podpiac do niego inny kabel ktory nalezy do czujnika cisnienia oleju podpiac drugim koncem. nie trzeba odrazu ciagnac nowego kabla przez srodek auta...na zewnatrz wystarczy na probe. jezeli bedzie po takiej zamiane ok to kabel masz gdzies przerwany i juz:D No i wlasnie ja tak mialem...sprawdzialem w ten sposob i wyszlo...pociaglem nowy kabel i dziala:D
A cisnienie oleju masz ok?? bo nie pamietam czy pisales.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 422 gości