Gdzieś przecieka woda do wnętrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

axissrem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 27, 2006 17:38
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Gdzieś przecieka woda do wnętrza

Post autor: axissrem » ndz mar 25, 2007 16:23

WITAM MAM GOLFA MK3 Od jakiegoś czasu zauważyłem że pod przednim dywanikiem od strony kierowcy jak i pasażera mam pełno wody Gdzieś przecieka :(( tylko nie mam pojęcia którędy. Myślę że nie będzie ciekło szyber dachem ponieważ podsufitka jest sucha. Czyt ktoś z was też miał taki problem i sobie z nim poradził ????? POMÓŻCIE z góry dzięki
Ostatnio zmieniony sob lip 14, 2007 16:02 przez axissrem, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » ndz mar 25, 2007 16:27

axissrem pisze:Myślę że nie będzie ciekło szyber dachem ponieważ podsufitka jest sucha. C
a węzyki odprowadzenia wody z szybra jak??? przepchane?



esenpe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 17:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: esenpe » ndz mar 25, 2007 16:44

U mnie byla mokra cala podsufitka z powdu zapchanych wezy od szybra, przy okazji wyjolem szyber i przesmarowalem weze udroznilem, woda moze sie lac na milion sposobow jako ciekawostke podam przyklad ciekniecia wody do srodka przez kabel od CB po dizolacja ;-)


Tylko PD, zadnych traktorow ;-)

Awatar użytkownika
kawior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lis 30, 2004 03:01
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: kawior » ndz mar 25, 2007 16:44

U mnie przyczyna leżała w podłodze. Dwie z dziur montażowych zaatakowała korozja do tego stopnia że te plastikowe koreczki niemal wypadły i tedy dostawała sie woda. Dziury po oczyszczeniu oddałem do zaspawania i problem znikł.

Obrazek



Awatar użytkownika
duzy_przemo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: czw mar 09, 2006 10:46
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: duzy_przemo » ndz mar 25, 2007 20:33

Sprawdź kanalik końcowy od szybra, jest w pobliżu zawiasów dzwi, jeśli jes zapchany ściągnik plastikowe osłony pod deską wyciągnij go wyczyść/przepchnij,
u mnie była podobna hisoria tyle że od strony pasażera przepchałem sam odpływ i jest git :bigok:



axissrem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 27, 2006 17:38
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: axissrem » ndz mar 25, 2007 22:35

witam Greg Od strony pasażera wężyk jest ok natomiast od strony kierowcy wyleciał ze słupka. Tą dziurę odpływową co jest od strony kierowcy w szyber dachu zakleiłem i nadal jest mokro. tak jak już napisałem jest mokro pod jedną i pod drugą wycieraczką. masakra

[ Dodano: 25 Mar 2007 22:38 ]
duzy_przemo pisze:Sprawdź kanalik końcowy od szybra, jest w pobliżu zawiasów dzwi, jeśli jes zapchany ściągnik plastikowe osłony pod deską wyciągnij go wyczyść/przepchnij,
u mnie była podobna hisoria tyle że od strony pasażera przepchałem sam odpływ i jest git :bigok:
A więc tak jak napisałem wcześniej ten wężyk mi wyleciał ze słupka od strony kierowcy. odpływ z tej właśnie strony w szyberdachu mam zaklejony od góry. mokro jest pod kierowca i pasażerem. Od strony pasażera wszystko jest git

[ Dodano: 25 Mar 2007 22:39 ]
Jak naprawić ten wężyk od odpływu w słupku Trzeba całą deskę rozkręceć ??? czy jest jakis inny sposób??



Awatar użytkownika
adamasio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:31
Lokalizacja: Cieszyn (DzięgielóVW)(VWisła)
Kontakt:

Post autor: adamasio » wt mar 27, 2007 08:50

dołączam sie do pytania bo mam chyba podobny problem jak sie tam dostać??


Moja pierwsza fotoporada
Zapraszam
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1483826#1483826

greg

Post autor: greg » wt mar 27, 2007 11:08

adamasio pisze:dołączam sie do pytania bo mam chyba podobny problem jak sie tam dostać??
http://vw2.info/vwforum/szyber/



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32770
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt mar 27, 2007 11:10

witam Greg Od strony pasażera wężyk jest ok natomiast od strony kierowcy wyleciał ze słupka.
miałem dokładnie to samo w starym - tylko nie wiedziałem wtedy ze da rade zrobić to zręczną ręką za skrzynką bezpieczników wiec wyjmowałem deskę :helm: ale ile skarbów znalazłem ;) przed składaniem dałem na metalowe opaski zeby juz nigdy nie wyskoczyło.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
blowup
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: wt sie 29, 2006 21:52
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: blowup » sob lip 14, 2007 12:45

Jesli to nie jest wina szyberdachu, korków w podłodze to sprawdz czy na dolnej uszczelce drzwi nie masz w rowku wody jesli masz prawdopodobnie masz przeciek przez drzwi a dokładnie jak jest (folia-wygłuszenie) pod boczkiem i masz jakies minimalne pekniecia to woda płynie po szybie do otworów w drzwiach i tam wiekszość jest przecieków bo tez taki problem miałem co długo walczyłem i nie wiedzaiałem skad woda sie bierze.
Ale najlepiej wyciagnij fotel podwiń tapicerke podłogi wejdz do srodka auta a niech ktoś wężem leje wode na dach i drzwi a bedziesz widzieć gdzie sie dostaje do wewnatrz.
Patent na dziurawa podłogę to bardzo mocna lampa ciemny kanał jak i zamkniety garaż sciagniete wygluszenia i patrzenie od spodu czy grzes nie ma dziurki co pomoże ci lampa wewnatrz auta świecaca na podłogę.


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111750/]Golf 3 ver.Bon Jovi[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/172/dde645e171242e75.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości