Ubywa płynu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Arecki_bb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 14:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Ubywa płynu

Post autor: Arecki_bb » wt mar 20, 2007 22:53

Jestem po wymianie uszczelki pod głowicą . Silnik przestał brać olej , ale zaczął ubywać płyn chłodniczy . Głowica nie była jeszcze dokręcana . Czy jest możliwość że przez to płyn ucieka i dostaje się do komory spalania ( bo w oleju nic nie ma , a silnik suchy ) ? Czy możliwe jest że układ się zapowietrzył ?

Teraz zauważyłem że jednak oleju przybywa i jest biały osad pod korkiem . Lece do mechaniora żeby wymienił uszczelkę jeszcze raz , tym razem na własny koszt ...
Ostatnio zmieniony śr mar 21, 2007 22:22 przez Arecki_bb, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » śr mar 21, 2007 09:32

obie rzeczy ktore wymieniles sa prawdopodobne, najlatwiej to sprawdzic uzupelniajac plyn zeby byl poziom minimum i sprawdzac czy ubywa, jak plyn chlodniczy ulega spaleniu to daje niebieskawy dymek i slodki smrodek :)
napisz jeszcze jakie byly wczesniejsze objawy kwalifikujace uszczelke do wymiany?


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » śr mar 21, 2007 10:31

kolego dokręć glowice ale u dobrego mechaniora kluczem dynamometrycznym i nieraz po wymianie uszczelki trzeba glowice dać do sprawdzenia i szlifu więc popatrz na to .POZDROWIONKA!!!!!!!!! :bajer:


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości