Jaka najlepsza firma tuleji wahacza przedniego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marrat7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 16, 2007 23:12
Lokalizacja: leszno

Jaka najlepsza firma tuleji wahacza przedniego

Post autor: marrat7 » pn mar 19, 2007 17:22

Witam posiadam golf 3 1.9 td 92r i mam takie pyt jaka jest najlepsza lub sredniej klasy firma tuleji wahacza przedniego poniewaz znow mi sie popsuly a mialem wymieniane na jakies tanie zamienniki i teraz chcial bym sie dowiedziec bo na forum nie ma firm podanych dokladnie słyszalem ze febi ma dobre prawda??(jesli ktos zna to moz podac dokladnie oznaczenia ale golwnie chodzi mi o firmy) pozdrawiam



jeanks5t
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt lut 09, 2007 03:39
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: jeanks5t » pn mar 19, 2007 19:03

Ja mam u siebie zamontowanego Swaga jestem bardzo zadowolony orzejechałem już z 30 tys. i nic się z nimi nie dzije. bardzo dobre są też podzespoły TRW, Febi z tego co mi wiadomo też jest dobry- mam końcówki drążków i narazie nic się z nimi nie dzieje



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn mar 19, 2007 20:51

czesto szybciej leca prrednie tuleje bo sa zle zamontowane!! maechyanicy czesto nie zwracja uwagi na to ze na na niej jest taki znacznik-strzalka, powinna byc zwrócowana do przodu albo tyłu, jak wsadza troche pod katem to padają
Ale tak czy ianczej dobre sa lemforder, moog daja rade tez febi



adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » pn mar 19, 2007 21:15

A ja znalazlem porade na forum zeby zalozyc te tylne tuleje od Vectry A która jest masywniejsza, dookoła oblana guma i wytrzymuje duzo wiecej. Trzeba tylko ta środkowa troche obciac, jak dobrze pamietam to z jednej strony 3mm a z drugiej 5 mm. Zrobiłem tak u siebie przejachałem na razie jakies 15 tys i wszystko jest ok, zobaczymy jak długo ale z tego co widze to chyba ten ktos miał racje.



Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Post autor: Adrian1980 » wt mar 20, 2007 00:26

ja polecam tuleje powerflex'a z poliuretanu wytrzymuja wiecej niz gumowe :chytry:


Czarny turboklekocik

Awatar użytkownika
titor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 22:08
Lokalizacja: RaCiBóRz
Kontakt:

Post autor: titor » wt mar 20, 2007 00:29

Adrian1980 pisze:ja polecam tuleje powerflex'a z poliuretanu wytrzymuja wiecej niz gumowe :chytry:
a mozesz napisac jaka wynosi cena tego powerflex'a za niedlugo czeka mnie wymiana tuleji i chcialbym sie zorietowac jakie koszty poniose



Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Fabian LDZ » wt mar 20, 2007 11:58

titor pisze:a mozesz napisac jaka wynosi cena tego powerflex'a za niedlugo czeka mnie wymiana tuleji i chcialbym sie zorietowac jakie koszty poniose
przednia tuleja z powerflex'a kosztuje 100zł
wracajac do tematu polecam tuleje TRW Mooga Febi/Swag oraz lemfordera



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości