Powazny problem z MkII 89r.1.6benzyna Prosze o pomoc!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bagio

Powazny problem z MkII 89r.1.6benzyna Prosze o pomoc!

Post autor: bagio » pt mar 11, 2005 19:53

Na automatycznym ssaniu,powod jest taki ze przy zimnym silniku samochod zachowuje sie czasami normalnie ale jak go dopadnie to mi gasnie w czasie jazdy na luzie, jak chce przyspieszyc wogole nie reaguje musze go przegazowac i dopiero ma moc ale wtedy to silnik wyje, a jak jest rozgrzany to musze stopniowo dodawac gazu!Jak dam odrazu zamula sie i nie idzie wogole, i gasnie! Gdy szarpie gazem to jest dobrze wyrywa go do przodu a jak chodzi na wolnych obrotach mam wrazenie jak by za duza dawke paliwa dostawal! Co to moze byc? Chialem jeszcze wam powiedziec ze zmienilem przewody kopulke palec,nawet sonde bo myslalem ze to jest jej przyczyna ale nic nie pomoglo!Duzo mi spala benzyny na 5 litrach robie do 40km ale co to jest za jazda juz mnie ograszka bierze! Znajomi mi mowia ze to jest gaznik ze jakis sterownik padl ale bylem na komputerze i elektronik sprawdzil wszytko i powiedzial ze jest wszytko ok cos tam pogrzebal po ustwial i to wszytko troszke inaczej chodzil jak go odebralem ale to jeszcze nie to.

Prosze was o jakąkolwiek pomoc! z gory Dziekuje Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » ndz mar 13, 2005 17:38

witam,
przeczytaj porady na temat "Mk2 problemy z odpalaniem i mocą - NAPRAWIONE !" moze cos pomoze ;) :pub:
"niech moc bedzie z Golfami"



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 440 gości