Problem z szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Problem z szyba

Post autor: czajaa22 » sob mar 17, 2007 23:18

witam nei wiem cz yto tutaj ale mam problem z opuszczaniem prawej szyby a mianowicie nei chce sie podniesc opuszcza sie normalnie a podnosi tylko do polowy i sie cofa sterowanie jest elektryczen iwie ktos o co chodzi ? Jak nei to jak rozebrac tapicere t osa mzobacze moze mi sie samemu uda cos naprawic. Slyszale mze to czesty problem w golfach czwartej generacji prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz mar 18, 2007 12:35 przez czajaa22, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » ndz mar 18, 2007 11:18

witam
prawdopodobnie masz brudna uszczelke szyby i szyba w niej chodzi za ciezko gdy podnosisz i wlacza sie zabezpieczenie ktore powoduje cofniecie szyby w dol.jest tak samo jeseli wlozysz reke miedzy szybe podczas a ramke podnoszenia .na poczatek nalezy przesmarowac uszczelke jakims spreyem silikonowym.opusc szybe i psikaj w miejsce po calosci uszczelki tam gdzie szyba chodzi gleboko w uszczelke a jezeli jest mocno brudna wez jakas szmate srubokret i tez ja wyczysc. nie uzywaj zadnego smaru bo bedziesz mial pomazana szybe caly czas.kup gdzies na stacji jakis silikonowy najlepiej.jak to zrobisz napewno pomoze.
pozdrawiam


camels

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

szyba mk4

Post autor: czajaa22 » ndz mar 18, 2007 12:40

ok spoko dzieki tak wlasnei myslalem ale musze rozbierac tapicerke jak tak jak to zrobnic bo nie mialem jeszcze do czynienia z mk4 dzieki.



greg

Post autor: greg » ndz mar 18, 2007 12:45

ściagsz maskownicę rączki, pod spodem masz 2 wkręty, na dole boczka tapicerksiego masz jeszcze 3 wkręty. Jak wyręcisz toodpinasz tapicerkę ciagnac od dołu



opał
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn sty 08, 2007 23:12
Lokalizacja: wawka

Post autor: opał » ndz mar 18, 2007 13:57

u mnie było to samo-pękł tylny plastk do którego przykręcasz szybę a jednoczesnie suwa się po porwadnicy

[ Dodano: 18 Mar 2007 12:58 ]
Greg- jescze mały blachowkręt przy lusterku! ;-)



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

szyba

Post autor: czajaa22 » ndz mar 18, 2007 22:56

ok dzieki ziomki czyli podobnie jak i w mk2 ,a wlasnie co z przysiskiem sterowania szyba i ta raczka tez na wciska sa wystarczy pociagnac, chodzi mi o prawe drzwi.Mimo wszystko powalcze jak bvedzie cieplo bo teraz pogoda do bani dzieki pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości