pytanie o olej w gti16V(pl)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Glenio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob gru 10, 2005 09:32
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

pytanie o olej w gti16V(pl)

Post autor: Glenio » czw mar 15, 2007 15:59

miałem przykrą przygodę, a mianowicie staneło łożysko w rolce paska rozrządu i przepalił się pasek. Zaskutkowało to wymianą 8 zaworów ssących i wszystkiego co związane z rozrządem(głowica naszczęście nie ucierpiała). Ale po tym wszystkim zaczął się kolejny problem a mianowicie przy ostrzejszej jeździe na wyższych obrotach i przechyle wchodząć w zakret zapala się kontrolka ciśnienia oleju i charakterystyczny brzęczek...oczywiścię odrazu się zatrzymuje gaszę silnik. Po ponownym zapaleniu i jeździe tak powiedzmy nie przekraczająć 4,5 tys. obrotów wszystko jest ok. Spotkałem się jak narazie z teorią, że ponieważ mam zagiętą miskę olejową to na zakręcie ssak może nie zasysac oleju, ale dlaczego w takim razie jest wszystko w porządku jeśli jeździ się "spokojniej"?- CZY KTOŚ SPOTKAŁ SIĘ Z CZYMŚ TAKIM?


http://video.google.pl/videoplay?docid=8479397213116023566 prezentacja mojego golfika

jakub1000
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: sob sty 28, 2006 13:35
Lokalizacja: Wola
Kontakt:

Post autor: jakub1000 » czw mar 15, 2007 21:08

Glenio, podobno to nic strasznego osobiscie tak miałem w gx i własnie w czasie szybkiej jazdy kontrolka brzęczała zdejmowałem noge z gazu i przechodziło...
ale był na forum taki temat tylko szkoda ze wyszukiwarka nie działa
bo gosciu zdjął odłaczył kabel od czujnika oleju i tak mu brzeczało jak zasuwał wiec to chyba wada fabryczna :bigok:


na początku był chaos potem ktoś stworzył GOLFA

Glenio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob gru 10, 2005 09:32
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Glenio » czw mar 15, 2007 22:48

tylko, że przed kolizją rozrządu tego nie było...szkoda, że nie działa wyszukiwarka :(

[ Dodano: Pią Mar 16, 2007 18:09 ]
nikt więcej nie spotkał się z tym problemem?... :(


http://video.google.pl/videoplay?docid=8479397213116023566 prezentacja mojego golfika

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości