Kontrolka oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Adam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 26, 2007 14:05
Lokalizacja: Katowice

Kontrolka oleju

Post autor: Adam » czw mar 15, 2007 12:30

Witam wszystkich
Mam problem z kontrolka oleju od kiedy wymienilem olej z shella 10w40 na mobil super s 10w40 od czasu do czasu przy odpaleniu auta na chwile zapala mi sie kontrolka od oleju i zaraz gasnie niewiem w czym moze byc problem bo autko smiga dobrze oleju nie bierze sprawdzam co jakis czas, tak wiec prosil bym o jakas pomoc z gory dziekuje.



robert29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 13, 2006 18:18
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: robert29 » czw mar 15, 2007 12:41

tak sie neraz zdaza jak kupisz filtr z filtrona ja mialem wlasnie taki i tez sie zapalala kontrolka olejowa ale na nastepna wymiane oleju dalem mana filtr i jest ok



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » czw mar 15, 2007 12:49

Tym bardziej w VW są dwa czujniki oleju wtym jeden w głowicy dopuki cisnienie oleju tam nie dotrze może kontrolka mignąć, owszem zgadzam się ze fltron ma wiekrze zdolnosci filtrowania i czasami tak sie zdarza, że mignie,ale z tego co wiem to Filtron robi tez filtry dla mana i Boscha, a wsród manów i Boschów jest duzo podrubek z Chin wiec i tak wolę Filtrona. A ile razy kontrolka Ci miga????



Adam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 26, 2007 14:05
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Adam » czw mar 15, 2007 23:50

kontrolka zaraz po odpaleniu silnika zapala sie na sekunde i gasnie nie zawsze ten objaw wystepuje powiedzial bym ze na 4 odpalenia raz sie tak dzieje moze czasami nawet zadziej jak juz zgasnie niepojawia sie podczas jazdy a filtr mam z sedziszowa mechanik mowil ze bardzo dobry niewiedzialem jeszcze wtedy ze najlepsze sa mana



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 312 gości