źle wskazujący prędkościomierz !

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
witus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pn gru 26, 2005 23:09
Lokalizacja: Goczałków

źle wskazujący prędkościomierz !

Post autor: witus » pn mar 12, 2007 11:38

Witam ! Ostatnio bawiłem się w wymiane tarcz zegrów, zdjąłem wskazówke od prędkościomierza. No i teraz nie jestem pewien czy wskazuje dobrze, starałem się ją ustawić według ksiąszki od golfa w której jest tabela że np. przy obrotach 1000 na 4 biegu ma być ok.30 km/h. Wydaje mi się że nie chodzi on do końca dobrze. Czy są inne metody np. przy wykozywaniu któregoś z parametrów pokazywanych na wyświetlaczu pod pręd. Ewentualnie niech ktoś kto posiada silnik 1.6 abu napisze przy jakich obrotach osiąga 100 km/h na 5 biegu. Moje obony 175/70 R13. Z góry dziękuje ! :pub:



Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » pn mar 12, 2007 13:20

gdzies niedawno w postach bylo to opisywane , cos ze jak wlaczysz zaplon to wskazowka powinna ustawic sie na "0" zdejmnij wskazowke wlacz zaplon i nabij ja spowrotem , poszukaj posta tam bylo wszystko opisane
Pozdrawiam


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pn mar 12, 2007 13:48

Przybek pisze:gdzies niedawno w postach bylo to opisywane , cos ze jak wlaczysz zaplon to wskazowka powinna ustawic sie na "0"
To tlyko w nowszych licnzikach, po 95 roku..



Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » pn mar 12, 2007 13:57

gdzies na forum czytalem ze jest na cyferblacie jakas kropka jako znak na ktora ma byc nabita wskazowka ale nie pamietam jakiego typu to sie dotyczylo u siebie nie moge sprawdzic bo mam nakejone nowe tarcze , tyle ze ja kupilem z wiekszymi otwormi i nie musialem zdejmowac wskazowki
Pozdrawiam


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości