Oslona pod paski i alternator?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
blue66
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 08:24
Lokalizacja: gliwice

Oslona pod paski i alternator?

Post autor: blue66 » sob mar 10, 2007 09:32

Witam! Czy taka oslona byla montowana w GTI silnik 2E,bo z kolesiem w robocie rozmawialem i mi mowi ze powinna byc i tu stres ze jej nie mam,i wydaje mi sie ze ma racje bo jak zalicze jakies blotko to mi cala mache upieprza a juz nie wspomne o paskach jak po deszcz piszcza,a paski gates 3000 tys przejechane tylko im wilgoc szkodzi i deszcz! I tu pytam czy ta oslona ma byc?



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob mar 10, 2007 10:36

pierwsza sprawa to zalatw sobie osłone pod silnik a kałuze nie beda Ci straszne, druga to byly osłony ale na pasek rozrzadu, na alternator sie nie spotklalem . jak Ci paski piszcza to albo masz juz je zuzyte i kwalifikuja sie do wymiany albo nie naciagniete. Ja zmienialem wszystkie paski ostatanio , w golfie 2 coprawda ,ale teraz nawet jak leje to nie ma prawa ani jeden zapiszczec , wpomaganie dziala na kazdej nawierzchni bez problemu, a wczesniej nawet przy dodawaniu gazu rozlegal sie pisk.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 11, 2007 09:57

Jest oryginalnie założona taka osłona, może dostanisz gdzieś na szrocie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości