Zamek centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Popiolkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 20:05
Lokalizacja: Wawa

Zamek centralny

Post autor: Popiolkas » pt mar 09, 2007 22:08

Witam, pare postow wczesniej pisalem na ten temat, ale teraz troszke inne pytanie. Otoz jaki centralny zamek mam sobie kupic do golfa 3? Mam centralke ale tylko jak otwieram kluczem samochod, a nie na pilota a chcialbym miec na pilota:) Moge otwierac i zamykac samochod z obu stron, i od strony kierowcy i od pasazera. Co powinienem kupic zeby cos takiego zrobic? Ewentualnie gdzie cos takiego zrobia w Warszawie? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt mar 09, 2007 22:11

dowolny alarm lub sam sterownik centralnego. Istotne jeszcze czy masz szyby el. i ew. szyberdach.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

arturo222
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 07, 2007 10:14
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post autor: arturo222 » pt mar 09, 2007 22:13

kup sobie od razu alrm z centralka sterujaca + pilot i bedziesz mial komplecik na alegro sa tanie zestawy



Popiolkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 20:05
Lokalizacja: Wawa

odp

Post autor: Popiolkas » pt mar 09, 2007 22:25

Mam el. szyby i lusterka;) a mozecie podac mi jakis konkretny link do aukcji na allegro? albo sam numer auckji



kicia694
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 03, 2007 20:14
Lokalizacja: Złocieniec
Kontakt:

Post autor: kicia694 » pt mar 09, 2007 22:34

Z tego co się oriętuję to nie każdy sterownik się nadaję. W VW zamek centralny sterowany jest + a w najtańszych zestawach na allegro jest sterowanie masą. Sam kupowałem do swojego taki sterownik i najtańszy pasujący do VW znalazłem za 80zł. Jeżeli masz elektryczne szyby i szyberdach to należałoby wybrać taki sterownik z funkcją domykania szyb i dachu.



Awatar użytkownika
Kapic
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn gru 25, 2006 20:05
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: Kapic » pt mar 09, 2007 22:35

http://moto.allegro.pl/item171630555_re ... oryk_.html

Polecam ten, zajebisty kluczyk. Nie ma z nim problemów. W pełni programowalny (wyłaczasz wszystko co chcesz) i pewny sprzedawca. Reklamowalem u niego ele. szyby i bez problemów sie obylo (nawet koszt przesylki wziął na siebie)

Taki alarmik jezdzi u mnie w MK3 i steruje pneumatykiem.

I oczywiscie ma funkcje domykania szyb i szybera oraz osobny kanal zeby np. otworzyć tylną klape z pilota.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości