Okładziny pedałów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Okładziny pedałów

Post autor: lordmatej » śr mar 07, 2007 15:47

Witam ponownie-mam kolejny problem i prosze o poradę.Szlag mnie trafia w samochodzie jak mi coś skrzypi puka stuka itd i staram się z tym walczyć ile się da.Teraz skręca mnie z powodu pedałów.Są oryginalne,i wydają straszny jęk pod butem-szczególnie sprzęgło!! Jakich nakłądek używacie bo nie zdzierżę dłużej tego pisku!! Po deszczu to aż mi się jechać nie chce jak se pomyślę o odgłosach!! CO radzicie? Co sami używacie?? Tylko nie kazcie mi kapci brać do auta!! hehe


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » śr mar 07, 2007 17:34

kapcie? niezły pomysł :grin:
słuchaj ja prysnąłem troszke oleju tam gdzie pedał pracuje i po sprawie :bajer:
jeżeli chodzi o nakładki do ja mam aluminiowe z zaciskami od dołu które ściskają pedały!
są też przykręcane bespośrednio ale jakich nie polecam bo trzeba wiercić dziury w pedałach i luż sie później robi który ciężko zlikwidować!
te co mam są naprawde dobre :D



Jacek Szoblik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt sty 26, 2007 15:01
Lokalizacja: CHORZóW
Kontakt:

Re: Okładziny pedałów

Post autor: Jacek Szoblik » śr mar 07, 2007 17:41

lordmatej pisze:Witam ponownie-mam kolejny problem i prosze o poradę.Szlag mnie trafia w samochodzie jak mi coś skrzypi puka stuka itd i staram się z tym walczyć ile się da.Teraz skręca mnie z powodu pedałów.Są oryginalne,i wydają straszny jęk pod butem-szczególnie sprzęgło!! Jakich nakłądek używacie bo nie zdzierżę dłużej tego pisku!! Po deszczu to aż mi się jechać nie chce jak se pomyślę o odgłosach!! CO radzicie? Co sami używacie?? Tylko nie kazcie mi kapci brać do auta!! hehe
czesc ja zmienilem gumy na pedalach i to pomoglo. ale sprawdz czy to jest napewno odglos gumy czy nie trzeba czegos przesmarowac pod pedalem pozdrowka.zapraszam tez do mojego sklepu SZOBLIK AUTO CZESCI mozesz tez pytac o czesci na gg 2578847



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » śr mar 07, 2007 17:44

no prosze jak tak to nikt nie odpowiedział!
wystarczyło poruszyć temat i odpowiedzi są :bajer:



aegiss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: śr cze 14, 2006 09:35
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: aegiss » śr mar 07, 2007 19:28

lordmatej pisze:Szlag mnie trafia w samochodzie jak mi coś skrzypi puka stuka itd i staram się z tym walczyć ile się da.Teraz skręca mnie z powodu pedałów.Są oryginalne,i wydają straszny jęk pod butem-szczególnie sprzęgło!! Jakich nakłądek używacie bo nie zdzierżę dłużej tego pisku!! Po deszczu to aż mi się jechać nie chce jak se pomyślę o odgłosach!!

u mnie to samo dokładnie, guma pedału sprzegła przy kazdym wcisnieciu wydaje taki wkur....dzwiek masakra!!!!


Nie pytaj próżno,bo nikt sie nie dowie.Jaki nam koniec szykują bogowie.

Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: lordmatej » śr mar 07, 2007 20:51

Panowie punkty dodane,Jacek Szoblik czy to sklep internetowy czy zwyczajny?? Co tam posiadasz?? Masz cos z wyposażenia wnętrza do Gofrów??


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » śr mar 07, 2007 20:59

co do nakladek to na allegro mozna kupic takie:

http://www.allegro.pl/item169555116_ory ... skoda.html

zdecydowanie lepiej bedzie to wygladalo i sie trzymalo (oryginalne mocowania) niz jakies dokladki "tjuningowe"... jesli uznasz ze 100-120zl to zbyt wiele to mozesz kupic "seryjne" po okolo 5zl sztuka, tez sa takie aukcje... nie wiem ile w aso ani w innych sklepach bo sam nie praktykowalem ;)


Obrazek

Jacek Szoblik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt sty 26, 2007 15:01
Lokalizacja: CHORZóW
Kontakt:

Post autor: Jacek Szoblik » pt mar 09, 2007 10:43

lordmatej pisze:Panowie punkty dodane,Jacek Szoblik czy to sklep internetowy czy zwyczajny?? Co tam posiadasz?? Masz cos z wyposażenia wnętrza do Gofrów??
CZESC
jest to sklep zwyczajny ale prowadzimy tez sprzedaz wysylkowa mozesz pytac o czesci na gg 2578847.dosc niskie ceny markowych produktow typu VALEO,FEBI itp: dla klubowiczow taniej
mam teraz w promocji OLEJ MOBIL 10W/40 4litry za 90zł POZDROWKA



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości