Z jakiego auta pasuje silniczek tylnej wycieraczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cikczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 24, 2006 14:11
Lokalizacja: Wrocław/Przemyśl
Kontakt:

Z jakiego auta pasuje silniczek tylnej wycieraczki

Post autor: Cikczak » śr mar 07, 2007 11:44

Co może podejść w zamian kompletnego silniczka tylnej wycieraczki do MK4? Orientuje się ktoś czy podejdzie może z passata combi albo octavii?? Może mółbym tam wsadzić z Ibizy?? Napewno byłby tańszy niż do MK4. Przypuszczam, że taki silniczek tylnej wycieraczki jest jednym produktem i wsadzany do wielu samochodów VAG. Przerabiał już może to ktoś??CEny w ASO VW są zabójcze a może namierzyłbym używkę ale z innego modelu, byleby pasowała.
Pzdr
Ostatnio zmieniony śr mar 07, 2007 12:45 przez Cikczak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » śr mar 07, 2007 12:14

Cikczak, wydaj mi sie ze juz raz kasowałem ten post w tym dziale,

Na górze w przyklejonych jest temat ***REGULAMIN DZIAŁU VW TDI TD Diesel***, jak sadze nie chciało Ci sie tam zerknąć - OK, odpowiedz mi prosze na pytanie jak sie ma Twój post do regulaminu tego działu?

***REGULAMIN DZIAŁU VW TDI TD Diesel***

1. W tym dziale piszemy TYLKO na tematy zwiazane z kwestiami technicznymi dotyczącymi silników wysokopręznych, lub z nimi zwiazanych. Problemy dotyczące aut z silnikami diesla np. zawieszenie, hamulce, elektryka, o ile nie są bezpośrednio związane z silnikiem wysokopręznym proszę umieszczać w dziale TECHNICZNE.

2. W temacie posta prosze o umieszczanie w nawiasie modelu auta: np. [MK1], [MK2] itp - automatyczne wybranie prefiksu - po lewej stronie tytułu tematu.

3. Dla własnego dobra nalezy podac oznaczenie silnika (o ile nie mamy tego zadeklarowanego w profilu), ułatwi to odpowiadającym zidentyfikowanie problemu.

4. Przed zadaniem pytania prosze skorzystac z opcji SZUKAJ - cześc powtarzajacych sie problemów jest szeroko opisana na forum.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Cikczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 24, 2006 14:11
Lokalizacja: Wrocław/Przemyśl
Kontakt:

Post autor: Cikczak » śr mar 07, 2007 12:17

Corvax sorki, mój błąd. Obiecuję że to już się więcej nie powtórzy.Jeszcze raz przepraszam.
Pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 302 gości