Wysokie obroty-HELP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
diablo23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 16, 2005 15:00
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Wysokie obroty-HELP

Post autor: diablo23 » śr mar 07, 2007 08:57

Witam wszystkich!
Mam problemik tego typu,jak odpalam mojego golfika po dłuższym postoju np. po nocy to ma zajebi... wysoki obroty :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:,wyje jak oszalały nie mam obrotka ale wydaje mi się,że napewno ma ponad 2000 tys obrotów ,a po nagrzani obroty te spadaja ale sa za niskie i stojac na swiatłach musze mu dodac gazu bo potrafi zdechnąć a jak nie zdechnie to sie trzęsie jak by miał max ze 400 obrotów. Pomóżcie i podpowiedzcie co to może być #-o bo mnie szlag trafia jak jadę rano!



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » śr mar 07, 2007 16:29

Siema ja mialem to samo dokladnie i u mnie to byla wina parownika ale moze to byc tez silniczek krokowy... :bajer: (Jak pomoglem...daj punkcika :chytry:



Awatar użytkownika
diablo23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 16, 2005 15:00
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: diablo23 » czw mar 08, 2007 00:05

Jak byś mi powiedział gdzie sie dokładnie znajduje ten silniczek krokowy to bym był wdzieczny bo za bardzo nie wiem gdzie go moge znaleść. A jest jakiś sposób na sprawdzenie tego silniczka samemu?A tak wogóle to czy w moim silniku 1.6 RF jest ten silniczek?



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » czw mar 08, 2007 09:57

diablo23 pisze:Jak byś mi powiedział gdzie sie dokładnie znajduje ten silniczek krokowy to bym był wdzieczny bo za bardzo nie wiem gdzie go moge znaleść. A jest jakiś sposób na sprawdzenie tego silniczka samemu?A tak wogóle to czy w moim silniku 1.6 RF jest ten silniczek?
w RF nie ma krokowca, na poczatek sprawdz zachowanie przyslony powietrza nad gardziela gaźnika (musisz zdjac obudowe filtra) - na zimno powinna byc przymknięta, a po nagrzaniu full otwarta, poza tym sprawdz sobie gumowa podstawe gaźnika - poruszaj gaźnikiem na boki na wolnych obrotach i zobacz czy sie nie zmieniaja ...


TDPower

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 345 gości