oświtlenie wewnątrz auta przy otwieraniu drzwi oraz .......

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jjarnii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 01, 2007 13:26
Lokalizacja: lubuskie
Kontakt:

oświtlenie wewnątrz auta przy otwieraniu drzwi oraz .......

Post autor: jjarnii » pt mar 02, 2007 19:20

witam, od niedawna jestem posiadaczem golfa 3 drzwiowego MK4. Od samego początku (tj zakupu) otwierając drzwi od kierowcy nie podświetla się oświetlenie wewnątrz auta. Gdy otwieram drzwi pasażera wszystko jest ok, świeci wnętrze jak choinka. Drzwi od kierowcy są podłączone na 100% ponieważ otwierając te od strony pasażera zapalają się tez te kierowcy bez znaczenia czy są otwarte czy zamknięte. Przy wyjmowaniu kluczyka ze stacyjki, także nie pojawia się podświetlanie wnętrza :(. W czym tkwi problem, jeśli to wina jakiegoś czujnika, a może bezpiecznika gdzie to znaleźć? Mam pojęcie o elektryce, z góry dzięki za help



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » pt mar 02, 2007 19:34

A sprawdzałeś sam włącznik w przednich drzwiach??


Obrazek

Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » pt mar 02, 2007 22:44

bardzo częsta awaria opisywana wiele razy na forum. winą jest oczywiści padnięty czujnik otwarcia dzwi znajdujący się w zamku w dzwiach ..naprawa tego ustrojstwa wyglada tak:sciągnięcia tapicerki odkrecenie płyty z podnośnikiem szyby i wymontowania zamka ..samego czujnika nie da się wymienić ...ale mozna go naprawić .....problem polega tylko potem na wyregulowaniu zamka ..i pręta na którym zamocowany jest rygielek...cieżko to ustawić....tak żeby zamek wciągał rygielek potem ..przy sciąganiu tapicerki uważaj na kableki które idą do lampki ostrezgawczej w dzwiach są krótkie i łatwo je wyrwac ..tym samym nie wprawiony w bojach człowiek może zrobic przez taką pierdołę wiecej szkód..przerabiałem to w swoim mk4 3 razy ..aż olałem ten problem..ps..jest to jedna z tych denerwujących pierdół w mk4..


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości