oświetlenie tablicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Andryou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 21, 2007 21:33
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

oświetlenie tablicy

Post autor: Andryou » czw mar 01, 2007 17:39

Witam. Mam problem z podświetleniem tablicy rejestracynej, jedna lampka świeci a druga nie. Żarówka dobra. Czy ktoś wie jak się dostać do tych "lampek"? Czy jest konieczne demontowanie zderzaka, czy może da się je jakoś wyciągnąć? Próbowałem coś znaleźć na forum jednak bez skutku...



grzegorz65
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:41
Lokalizacja: Polska południowa

Post autor: grzegorz65 » czw mar 01, 2007 18:21

Trzeba odkręcić od zderzaka całą lampkę oświetlenia tablicy - dwie śrubki i wyjąć ją po prostu.


Grzegorz

Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Thug77 » czw mar 01, 2007 18:28

lampke jeżeli chcesz wyciągnąc jest na wcisk(trzeba z jednego boku wcisnąc taką zapadkę)i wyskoczy ci cała z obudową i kablami(uważaj żeby nie złamac zapadki bo o to nietrudno a potem lampka bedzie cała wypadac),jeżeli chcesz wymienić tylko zarówkę to te 2 śrubki odkręcasz i odejdzie tylko ta przeżroczysta szybka) i dostajesz się do żarówki.



Awatar użytkownika
Andryou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 21, 2007 21:33
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Post autor: Andryou » czw mar 01, 2007 18:52

Thug77, Dzięki, jutro będę próbował to wyjąć. Właśnie o to mi chodziło żeby się do kabli dostać, a już miałem zderzak zdejmować :hmm:

[ Dodano: 01 Mar 2007 20:47 ]
Thug77, Światełko już działa, była pęknięta obudowa i przewody się odłączyły. Trochę sie namęczyłem żeby to wyciągnąć ale udało się. Dobrze że istnieje takie forum, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 390 gości