silnik wycieraczek w golfie IV jest rozbieralny?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sawik160284
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 18:35
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

silnik wycieraczek w golfie IV jest rozbieralny?

Post autor: sawik160284 » śr lut 28, 2007 21:24

silnik wycieraczek w golfie IV jest rozbieralny? prosze o jakis schemat jakby co pilnie



Awatar użytkownika
pioan1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 22:09
Lokalizacja: Cer-ica zach-pom

Post autor: pioan1 » śr lut 28, 2007 21:49

A po co chcesz go rozbierać



valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » czw mar 01, 2007 07:54

Witam! Pewnie wycieraczki przestały Ci pracować jak w większości golf IV, jeżeli tak to musisz wyjąć mechanizm wycieraczek, rozebrać i przesmarować zapieczone sworznie ale nie chcę gdybać bo nie podałeś żadnego info.


valerio

greg

Post autor: greg » czw mar 01, 2007 10:07

sawik160284, przód czy tył?? Tył rozbierałem - ale mechanizm nie silniczek. Przód - poczytaj to http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55632 bo mi się nie chce przepisywać instrukcji

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 9:17 am ]
a i jeszcze jedno - wg instruklcji vw ponieważ były reklamacje na porysowane szyby podczas demontaży plastikowegopodszybia nie wolno używać do demontażu plastiku żadnych narzędzinależy podważyć osłonę podszybia palcami przy krawędzi przedniej szyby (przy rogu) następnie wyciagnać osłonę z rowka nasady przy dolnej krawędzi przedniej szyby rozpoczynając od krawędzi szyby w prawym narożniku. Przy montaży nie wbijać młotkiem lecz zwilżyć krawędź rowka mydłem a potem wciskać od strony filtra ppyłkowego z *#cenzura#* w poprzek osi pojazdu



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości