problem z szyberdachem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tfktrw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 06, 2007 18:54
Lokalizacja: kłobuck śląskie

problem z szyberdachem

Post autor: tfktrw » ndz lut 25, 2007 18:07

witam ma problem z szyberdachem jak chce uchylić to niema problemu a jak chce otworzyć to to sie otwiera ale prz zamknieciu przystaje i musze naciskać kilka razy guzikiem to pomału idzie linki są sprawne rozbierałem prowadnice też wporzadku wszystko przesmarowane styki na wtyczce do włacznika też przeczyściłem niewiem co jeszcze prosze o pomoc ?



Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » ndz lut 25, 2007 18:12

Miałem podobnie do góry szedł a odsuwac sie nie chciał zacinał się trzebyło pare set razy guzik nacisnąc zeby poszedł i sie powoli otworzył tak samo z zamykaniem .Stwierdzone przez jednego mechanika że w silniczku jakis układ przeciażeniowy go rozłancza .Ja wyminiłem cały silniczek i chodzi jak złoto.Pewnie to samo u Ciebie bedzie :bigok:


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

Awatar użytkownika
ROBERTO83
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt lis 10, 2006 00:19
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: ROBERTO83 » ndz lut 25, 2007 20:56

No ja tak samo miałem ale nie zdążyłem tego zdiagnozować bo podczas takiej eksploatacji uszkodzeniu uległa linka i teraz zakupiłem linki i będę je wymieniał i mam nadzieje ze już tego nie będzie po naprawie linek



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lut 25, 2007 21:12

Był temat o czymś podobnym ale ciężko znaleźć (chyba "problemy z szyberdachem"). W każdym razie przy silniku są styczniki i tam się mogło coś przypalić.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 301 gości