Skrzynia od innego vw do mk3 a jej przełozenie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
M@rcus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Skrzynia od innego vw do mk3 a jej przełozenie?

Post autor: M@rcus » śr lut 21, 2007 16:20

Witam, mam pytanie ponieważ dziwnym trafem urwała się łapa któa pod3muje skrzynię co za tym idzie narobiło trochę szkód ale już wszystko poskładane tyle że urwało się też ucho skrzyni , mechanik który to robił próbował to pospawać ale niestety nie dało się bo skrzynka ciekła. Trzeba było wymienić skrzynię(do wersji silnika 1.4 ABD, tam jest taka specyficzna inna niż w 1.6 czy 1.8 ułożona wzdłużnie) no i po poszukiwaniach znalazłem skrzynie wyglądającą i pasującą, jak się okazało nie pasował sworzeń ale koleś od któego ją brałem powiedizał że to ma pasować itp. udałem się do niego poprzekłądał to i było wsio ok, problem pojawił się po założeniu okazało się*skrzynia miała pasować do mk3 1.4 ABD, i koleś który ją sprzedawał twierdził że w POLO i SEACIE były montowane identyczne, po ząłożeniu okazuje się że skrzynia ma inne przełożenie, są krótkie biegi, ma co prawda teraz speeda ale przy 3 tys. obrotów ciśnie się 120km/h i nie wiem czy 140 by poleciał. Na dłuższą mete bedzie to uciążliwe chyba(auto rodziców) i teraz pytanie czy jak bym przełożył bebechy z starej skrzyni do nowej to wszystko spasuje? nie chce żeby się po rozebraniu okazało żę jest coś innego... czy ktoś przerabiał już owy temat? Dzięki z góry za info.



preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » śr lut 21, 2007 16:29

no raczej malo prawdopodobne ze bedzie pasowac ja daje 5% :] chyba ze moze jakby zmeinic same kola zebate to by cos z tego wyszlo ale zycze powodzenia przy skladaniu:]


masz skrzynie CED zapewne? mam w garazu taka jesli jestes zainteresowany cala skrzynia ewentualnie samym korpusem napisz na PW


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 400 gości