[Audi] Stuki podczas skręcania kołami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gienekp007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 15:02
Lokalizacja: Podlasie

[Audi] Stuki podczas skręcania kołami

Post autor: gienekp007 » śr lut 21, 2007 15:40

Witam. Mój problem polega na tym że jak skręcam kierownicą to w różnych momentach mam takie pstryknięcie a raczej jak skręce w jedną strone i zaraz odbijam w drugą. było one głośniejsze ale wczoraj wymieniłem przegób i łożyska na mc personie i teraz to się objawia ciszej wymienione cześci były już ostro zajechane i kierownica chodziła jak w traktorze ale teraz jest ok tylko to pstryknięcie. Z tego co zauważyłem to z prawej strony mam padnięty mocno łącznik stabilizatora chyba tak to się nazywa. Napiszcie czy to może byc tego przyczyną czy już pada maglownica a może to coś w przekładni kierowniczej bo ja już załamuje ręce. Co prawda nie mam golfa ale chyba jest on podobnie zbudowany jak audi. A i jeszcze jedna rzecz, zmieniłem termostat i mi szybciej się grzeje ale jak odpowietrzałem układ to temperatura dochodziła do 90 stopini a teraz jak jeżdze to do 80 czasami do 82 stopni dodam jeszcze że termostat jak go sprawdzałe to się otwierzł bo po osiągnięciu 88 stopni temperatura zaczynała spadac ale to było jak go odpowietrzałem. Ja w tym silniku AAZ mam taką pompke która gania obieg płynu chłodniczego nawet jak zgasze samochód więco może to przes to ciężko tak mu łapnąc te ok 90 stopni bo jak złapie 80 stopni to je tak trzyma cały czas dopiero jak jej dam po obrotach to łapi e więcej. za wszystkie sugestie bardzo dziękuje.
Ostatnio zmieniony śr lut 28, 2007 14:44 przez gienekp007, łącznie zmieniany 1 raz.



domek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 00:14
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: domek » wt lut 27, 2007 23:07

Wybity stabilizator wedle mojej wiedzy bedzie stukal na nierownosciach (kraweznik itp)a nie przy skrecaniu kierownica . Podobna historie mialem ale to jeszcze inne autko ale na podobnych podzespolach (audi,vw). Stukalo przy skretach i w krotkim czasie poszla przekladnia kierownicza (strzelil zab i moglem skrecac tylko w prawo :finga: ). Nie traktuj tego jako wyroku ale sprawdzic warto


"nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a pozniej wykonczy doswiadczeniem"

Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » wt lut 27, 2007 23:38

gienekp007, nie wiem jak z tym stukiem ale z temperaturą wszystko masz ok.ja u siebie w golfie też tak mam że nie zagrzewa mi się do 90* nawet latem,chyba że długo stoi w korku albo mu sie konkretnie wstawia.


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 454 gości