Problemy z nawiewem :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MarekMarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 02, 2006 19:07
Lokalizacja: Łódź

Problemy z nawiewem :(

Post autor: MarekMarecki » pn lut 19, 2007 15:10

Ja mam w swoim mk3 taki problem ze co prawda kazdy bieg nawiewu działa, jednak właściwie na każdym biegu wieje bardzo słabo. Mam wrazenie ze przesunięcie pokrętła na wyzszy bieg poprawia siłe podmuchu ale jednak minimalnie....prawie nie odczuwalnie. Pokrętło zmiany kierunku nawiewu tez nie daje zbyt wiele ale jeśli nawiew jest tak słaby to nawet cięzko zauwazyc czy ta opcja działa dobrze. Martwi mnie jeszcze fakt iż na 4 biegu nawiew buczy jak szalony i mam wrażenie ze cała deska drży.
Podsumowując....nawiew działa niby na wszystkich biegach....ale słabo dmucha. Buczy na 4 biegu. 3 pierwsze biegi cichutkie ale działające.
Przepraszam jesli poruszam temat który juz był ale szukajka nie działa :( .
Jesli ktos się spotkał z takim lub podobnym problemem , poradził sobie to będe wdzieczny za wszelką pomoc. Nie jestem obeznany w tych sprawach więc będe wdzieczny za łopatologiczne wytłumaczenie i porady. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.



Awatar użytkownika
jarvr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: śr gru 20, 2006 09:45
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: jarvr6 » pn lut 19, 2007 15:13

najprawdopodobnie masz zapchany filt pyłków,sprawdz go znajduje sie on na podszybiu z prawej strony.musisz zdjąć plastykowe prawe podszybie.powodzenia :jezor:



MarekMarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 02, 2006 19:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MarekMarecki » pn lut 19, 2007 15:20

A kwestia tego buczenia?? Filtr może powodować coś takiego?



esenpe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 17:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: esenpe » pn lut 19, 2007 19:29

sprawdz czy Ci oslona linki nie pekla od pokretla, czeste uszkodzenie w golfach, naprawa to 10 minut i 2-3 opaski plastikowe, buczy dlatego, ze powietrze nie trafia tam gdzie trzeba z pwodu w/w usterki.


Tylko PD, zadnych traktorow ;-)

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pn lut 19, 2007 19:54

Tak jak koledzy piszą - zmienić filtr przeciwpyłkowy.

Pozdrawiam


Obrazek
Obrazek

MarekMarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 02, 2006 19:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MarekMarecki » sob lut 24, 2007 20:03

Dzisiaj rozebrałem podszybie aby sprawdzic filtr i ........ okazało się ze go wcale nie ma.... Komus widocznie przeszkadzał ;| i jak się zepsuł zamiast kupic nowy i zamienic to po prostu wyrzucił stary i zostawił jak jest. Oczywiscie wyjąłem kupe lisci. Sprawdziłem tez ta osłonkę linki i jednak to ona byla głównym problemem. Jesli 3 opaski zaciskowe rozwiązują problem to jak je tam przymocowac?? Do sąsiedniej linki?? Bo nie mam pomysłu innego. Mało tam jest mozliwosci. Jak wy to rozwiązaliscie??

[ Dodano: 25 Lut 2007 13:33 ]
Jeszcze raz proszę o jakąs podpowiedz. Czy jak złącze 2 linki to 2 zaczep nie pojdzie. Jak to u was zostało rozwiazane???HELP



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 492 gości