[mkII] Włącznik kierunkowskazów - rozbieranie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Agamek12
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 863
Rejestracja: wt sie 24, 2004 08:53
Lokalizacja: Radzymin / Warszawa

[mkII] Włącznik kierunkowskazów - rozbieranie

Post autor: Agamek12 » czw mar 03, 2005 16:38

czy ktoś próbował kiedys rozebrać włącznik kierunków mk2 z 1990 roku. jest to naprawialne czy jak coś nie działa poprawnie to lepiej kupić nowe?

od Quatro7: uprzejmie prosi sie o precyzowanie tematów


Dawno temu był Golf mk2, potem cośtamcośtam, a teraz:
Ford S-max mk2 i Nissan Qashqai J10.

Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » czw mar 03, 2005 19:26

cześć, rozbierałem, naprawiłem, działa, opisywałem to 2-3 dni temu, poszukaj. Jednak coś takiego, jak się później dowiedziałem, kosztuje 20 zł na szrocie, myślałem że mnie krew zaleje... Poszukaj po szrotach, może się okazać, że nie dasz rady naprawić, bo się wytopiły plastyki mocujące zestyki i pipa blada.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

79Adam79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob lis 20, 2004 16:51
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 79Adam79 » czw mar 03, 2005 20:05

nówka kosztuje w sklepie około 80 zł a druga strona (wycieraczki) 50 zł-ostatnio kupowałem-na szrocie wołali za wycieraczki 40 zł a kierunków nie mieli



motorufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lut 10, 2005 23:14
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: motorufus » czw mar 03, 2005 21:45

kiedyś rozbierałem całe ustrojstwo i u mnie na szczęście skończyło się na wymyciu całości bęzyną ekstrakcyjną i nasmarowaniu wazeliną trchniczną. Do dzisiaj działa bez problemu. Zanim wydasz kasę na jakimś szrocie (za niewiadomo co) przynajmniej rozbierz i zobacz może wystarczy wyczyścić.



kuleczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pn lut 14, 2005 16:05
Lokalizacja: VWrocłaWV/Krzyki

Post autor: kuleczka » czw mar 03, 2005 23:47

Nie polecam!!!!! Dzis pol dnia spedzilem zeby to ustrojstwo poskladac po uprzednim rozebraniu. rozebranie 5 min:) a skladanie.....
Mowie o mk1 ale przypuszczam ze w mk2 jest takie samo albo podobne.
w koncu sie wpienilem, pojechalem na schrot, kupilem drugi przelacznik za 15zl ale sie okazalo ze nie dziala.... myslalem ze mnie krew zaleje.!!!!!
ale siadlem na spokojnie i z dwoch zrobilem 1. ale ile to czasu zajelo.....
przy okazji zepsulem przelacznik wycieraczek wiec jutrzejszy caly dzien zajety naprawa przy moich zdolnosciach....
a i jeszcze wczoraj wymienialem w liczniku zaroweczki podswietlenia i dodatkowe diody sygnalizacyjne zakladalem, co sie nameczylem zeby linke zalozyc, a dzis patrze.... zaroweczka sie spalila..... jakis sadny ten tydzien:(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 359 gości