sprzeglo skrzynia biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krs1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pn lut 12, 2007 15:10
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

sprzeglo skrzynia biegow

Post autor: krs1 » czw lut 15, 2007 17:35

A wiec tak:
na poczatku po upoleniu w rów lewa strona ( skrzywiona zwrotnica i ewentualnie kolumna Mp, połamany błotnik, przestawienie zawieszenia: zbierznosc katy, drążek kierowniczy, stabilizaror i laczniki, uszkodzona maglownica, to sa błachostki ale urwana łapa skrzyni co widzialem juz wczesniej + tylnia łapa silnika w 3 czesciach to mnie dobiło) jakis czas temu po ych wszystkich usterkach :grin: zaczelo sie buczenie. Lolega powiedzial ze to łożysko wyciskowe. odetchnalem z ulga ALE za pare dni docisnąlem pedał sprzegła i urwałem linke i sprzeglo sie skonczylo ale buczenie zostalo. Dzis zdjalem skrzynie chcialem wymienic całe sprzeglo bo myslalem ze pomoze ale stare jest w stanie BDB nienaruszone.
Moze mi ktos powiedziec skad to buczenie i co z nim zrobic? Aha jeszcze piatka ciezko wchodzila gdy zaczelo buczec.

Myslalem ze dam rade bo rozbieralem juz 4 od golfa ale tu jest calkiem inaczej toto zmontowane


Tiger style

eidos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 731
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 19:09
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: eidos » czw lut 15, 2007 17:40

a oleju w skrzyni miałec tyle co trzeba?



krs1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pn lut 12, 2007 15:10
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: krs1 » czw lut 15, 2007 18:04

Olej byl zmieniany na nowy.
Wszystko bylo dobrze kiedys odpalam chce jechac a tu jakies buczenie i trzesie ze plastiki prawie poodpadaly. jak jade na luzie jest ok. Ale sprzeglo jest caly czas zalaczone


Tiger style

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 196 gości