tłumik srodkowy a przeglad

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DRIVER_TG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: śr mar 15, 2006 23:39
Lokalizacja: TarnoVWskie Góry
Kontakt:

tłumik srodkowy a przeglad

Post autor: DRIVER_TG » sob lut 10, 2007 22:13

Otoż zamierzam wyciac przedostatni tlumik. Jak to sie bedzie mialo co do przegladu? Bo mam sportowy tlumik ostatni ale ten przedostatni mi to wszystko tlumi i nie ma efektu dobrego.



Awatar użytkownika
Robs
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: pn paź 03, 2005 21:02
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Robs » sob lut 10, 2007 22:22

Jeżeli nie będzie to koszmarnie ryczało (a nie powinno bo na przeglądzie auto chodzi raczej na niskich obrotach) to nie powinno być problemu aczkolwiek wszystko zależy na kogo trafisz - jeżeli gość jest nastawiony anty do sportowych wydechów to się do wszystkiego doczepi. Na poziom spalin nie powinno mieć to chyba większego wpływu.



Awatar użytkownika
Triceq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: sob paź 29, 2005 16:25
Lokalizacja: Ostrołęka/Wawa

Post autor: Triceq » sob lut 10, 2007 22:55

Jak dla mnie masz 25% szans, że przejdzie wycięcie tłumika. Jeśli końcowy masz sportowy, a one jak dzwięczą nie warto pisać i do tego wytniesz środek to poziom dźwięku będzie przekraczał normy, mogą to jak najbardziej sprawdzić, oraz również czy czegoś tam nie brakuje w układzie.
Jak powszechnie wiadomo ludzie jeżdżą z rórą od kolektora po tłumik końcowy i dają rade z kruczkami :bajer: Postaraj się może przejechać na jakąś mniej wypasioną stacje kontroli, ew. znaną z dobrych rozumiejących wszystko ludzi :pub:



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Post autor: Steryd126 » sob lut 10, 2007 23:21

szkoda że nie masz kogoś znajomego na stacji kontroli. w moich okolicach przegląd ogranicza sie do sprawdzenia świateł hamulców i luzu na kierownicy, tyle to sobie sam zrobie i dlatego przegląd robie bez auta. stempelek i po sprawie. :-)



Awatar użytkownika
DRIVER_TG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: śr mar 15, 2006 23:39
Lokalizacja: TarnoVWskie Góry
Kontakt:

Post autor: DRIVER_TG » sob lut 10, 2007 23:32

Mam wlasnie znajomego co przeglady robi. Ale tak na wszelki wypadek pytam w razie czego. Dzieki za info. W poniedzialek biore sie za wycinanie.



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » sob lut 10, 2007 23:36

szkoda że nie masz kogoś znajomego na stacji kontroli. w moich okolicach przegląd ogranicza sie do sprawdzenia świateł hamulców i luzu na kierownicy, tyle to sobie sam zrobie i dlatego przegląd robie bez auta. stempelek i po sprawie. :-)
tylko szkoda że to nijak ma się do bezpieczeństwa nas samych i innych użytkowników dróg. takie stacje powinny byc zamknięte. albo kogoś stać na samochód albo nie. takie jest moje zdanie.
Triceq pisze::bajer: Postaraj się może przejechać na jakąś mniej wypasioną stacje kontroli, ew. znaną z dobrych rozumiejących wszystko ludzi :pub:
takich jest jak psów


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
łyssy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob lut 04, 2006 23:57
Lokalizacja: limanowa

Post autor: łyssy » ndz lut 11, 2007 01:06

byłem we czwartek na przeglądzie-koleś sie przyczepił że nie mam żarówki przeciwmgielnej z tyłu i że filtr oleju się ślimaczyl ale do braku środkowego wydechu nic nie miał



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz lut 11, 2007 01:09

łyssy, no to chyba dobrze :))) powinieneś sie cieszyć :))



Awatar użytkownika
łyssy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob lut 04, 2006 23:57
Lokalizacja: limanowa

Post autor: łyssy » ndz lut 11, 2007 01:31

To_mas pisze:łyssy, no to chyba dobrze :) )) powinieneś sie cieszyć :) )
się cieszę-filterek kupiłem nowy(bo tamten okazał się jakiś wadliwy) to mi diagnosta gratis wymienił no i żarówke też sobie sprawiłem - no i goferek jak prosto z fabryki:-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 377 gości