CHyba Sportowe Zawieszenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dawka

CHyba Sportowe Zawieszenie

Post autor: Dawka » wt mar 01, 2005 19:48

Witam, mam pytanko jak sprawdzić jakie posiadam zawieszenie w swoim mk3 ?? Chodzi mi o miejsca oznakowań sprężyn lub amortyzatorów. Z tego co zdążyłem sie dopatrzeć to golf jest niższy od standardowych i ma sprężyny koloru czerwonego, ale jaki to jest stopień obniżenia tego nie moge zmierzyć. Jak to sprawdzić ?? Pozdrawiam[/b]



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » wt mar 01, 2005 19:54

Albo po symbolach na sprezynach-musialbys podac tutaj, moze ktos bedzie cos wiedzial albo przyrownac do innego golfa seryjnego i zmierzyc :)



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: CHyba Sportowe Zawieszenie

Post autor: briano » wt mar 01, 2005 19:55

Dawka pisze:Witam, mam pytanko jak sprawdzić jakie posiadam zawieszenie w swoim mk3 ?? Chodzi mi o miejsca oznakowań sprężyn lub amortyzatorów. Z tego co zdążyłem sie dopatrzeć to golf jest niższy od standardowych i ma sprężyny koloru czerwonego, ale jaki to jest stopień obniżenia tego nie moge zmierzyć. Jak to sprawdzić ?? Pozdrawiam[/b]
CIężko jest stwerdzić jakie to sprężyny zwłaszcza że są czerwone bo czerwone robi najwięcej firm :hmm:
Jeżeli stoi niżej i jest twardziej i springi są czerwone to są sportowe , każda firma ma swoje oznaczenia która wybija na sprężynach jedynie po nich można spróbować dojść jakiej są firmy aczkolwiek to też nie jest do końca takie proste



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » wt mar 01, 2005 20:01

Jesli ma jakiejs znanej firmy i sa czytelne symbole to na necie cos napewno znajdzie.



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Post autor: briano » wt mar 01, 2005 20:12

SulecK pisze:Jesli ma jakiejs znanej firmy i sa czytelne symbole to na necie cos napewno znajdzie.
Heheh niby tak ale nie do końca kolo sprzedawał springi na allegro -40 byl na nich widoczny numer i kupa po numerze nic nie znaleźliśmy , muszą być naprawde znane firmy :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości