Ubywa Płynu chłodniczego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Ubywa Płynu chłodniczego

Post autor: KisielQ » czw lut 08, 2007 12:18

Witam Serdecznie!

Mam takie pytanko kupiłem sobie gilfika III 1.8 GL i mam takie pytanko zaraz po 2 dniach od zakupu zaprowadziłem zeby wstawili mi gaz i przed oddaniem miałem w zbiorniczku płyna na MAX zrobiłem na gazie ok 200 km zaglądfam pod maske a tu stan jest MIN. Czy jest taka mozliwosć że płyn mógł przy zakładaniu gazu gdzieś uciec?? Bo czytałem ze jeśli ucieka płyn to może być uszczelka pod głowicą tak na marginesie jeśli ktoś z was wymieniał ostatnio uszczelke niech powie jakie są koszta tego wraz z robocizną. Dzięki



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw lut 08, 2007 12:20

oczywiście !!! sam reduktor ok do tego węże i poziom opadł !!!!!spoko dolej i nie przejmuj się !!!!!!!

[ Dodano: Czw Lut 08, 2007 11:28 ]
KisielQ pisze:uszczelka pod głowicą
ale - sam ubytek nic nie znaczy towarzysza temu jeszcze inne objawy NIE ZAWRACAJ SOBIE TYM GłOWY ciesz się z tanszej jazdy



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » czw lut 08, 2007 12:34

dziejo pisze:oczywiście !!! sam reduktor ok do tego węże i poziom opadł !!!!!spoko dolej i nie przejmuj się !!!!!!!

[ Dodano: Czw Lut 08, 2007 11:28 ]
KisielQ pisze:uszczelka pod głowicą
ale - sam ubytek nic nie znaczy towarzysza temu jeszcze inne objawy NIE ZAWRACAJ SOBIE TYM GłOWY ciesz się z tanszej jazdy
dziejo ma rację :D

ubytek płynu to nie musi być uszczelka
po założeniu gazu może pojawić się ubytek
sprawdź wszystkie złączki i nie przejmuj się



pawel3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: śr sty 10, 2007 15:56
Lokalizacja: WOLBROM

Post autor: pawel3 » czw lut 08, 2007 13:32

ja też tak miałem ,jak założyli mi gaz to ubyło płynu,ale to normalne.do parownika wchodzi ,we węże-nic się nie przejmuj. jedyne co możesz zrobić to dolać,albo wymienić na nowy ,ja tak zrobiłem bo i tak wtedy czekała mnie wymiana. no i na wszelki wypadek obserwój poziom,ale napewno będzie ok.



KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: KisielQ » pt lut 09, 2007 12:12

Wielkie dzięki :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości