którędy przewody od spryskiwacza tylnej wycieraczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kolu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:16
Lokalizacja: biala
Kontakt:

którędy przewody od spryskiwacza tylnej wycieraczki

Post autor: kolu » pn lut 28, 2005 16:24

mam pytanie ,którędy jest poprowadzony przewód tylnego spryskiwacza bo mi nie działa a płyn gdzies ucieka albo sie rozłączył albo urwał ten temat gdzies tu jest ale tych stron jest za dużo i nie mam czasu szukać



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt mar 01, 2005 11:03

Przewody idą w podsufitówce



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » wt mar 01, 2005 14:45

Mi tez przestal dzialac ale podejrzewam raczej pompke bo przednie tez mi tylko na jedna dysze daja...a pozostale ledwo ciekna...
Moze tez masz problem z pompka bo plyn jakby gdzies wyciekal to pewnie byloby widac- gdzies by sie lalo



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » wt mar 01, 2005 15:52

temat juz był :)
http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=476
był nawet piekny rysunek ale sie niestety zbył :(


Obrazek

79Adam79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob lis 20, 2004 16:51
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: którędy przewody od spryskiwacza tylnej wycieraczki

Post autor: 79Adam79 » wt mar 01, 2005 16:05

kolu pisze:mam pytanie ,którędy jest poprowadzony przewód tylnego spryskiwacza bo mi nie działa a płyn gdzies ucieka albo sie rozłączył albo urwał ten temat gdzies tu jest ale tych stron jest za dużo i nie mam czasu szukać
u kumpla w mk2 często rozpina się wężyk z przodu przy zbiorniczku spryskiwaczy, jest tam coś jak złączka czy trójnik-nie pamiętam teraz za barzdo ale 2 razy mu to poprawiałem aż w końcu sam sie nauczył(on ma dwie lewe ręce, nawet dziur śrubokrętem od spływu przy nadkolach nie potrafił przepchać :rotfl: )
A u mnie jak z tyłu nie leciał płyn spryskiwaczem to go wziąłem i po wymontowaniu sprężonym powietrzem potraktowałem-oczywiście pierw spradziłem czy przy zbiorniczku się gdzieś nie rozłączył.



Awatar użytkownika
kolu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:16
Lokalizacja: biala
Kontakt:

Post autor: kolu » wt mar 01, 2005 21:09

dzieki chłopaki problem mam już z głowy.co było-była dziurka w przewodzie z przodu i płyn uciekał gdzieś sobie dzisiaj troche pomajsterkowałem i znalazłem tą usterke.A przewody idą w nadprożu od strony kierowcy dzieki za rady .Pozdrawiam :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości