problem z odpalaniem co to może być ?????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw mar 30, 2006 22:37
Lokalizacja: Kraków

problem z odpalaniem co to może być ?????????

Post autor: **Gucio** » pt sty 26, 2007 19:23

mam problem niechce mi odpalac tak jakby mi sie ssanie nie wlaczalo musze dodac gazu zeby mi odpalil a jak juz zlapie to nierowno chodzi i szarpie calym silnikiem po jakis 10 moze 15 sekundach wpada w normalne obroty i chodzi normalnie co to moze byc i jak ten problem usunac ????????



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt sty 26, 2007 19:30

**Gucio**, za każdym razem Ci się tak dzieje?
A generalnie ten temat zacznij czytać http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=83177


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw mar 30, 2006 22:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: **Gucio** » pt sty 26, 2007 19:32

silnik ABD 1,4 pojwmnosc 93 rok jednopunkt

[ Dodano: 26 Sty 2007 18:35 ]
za kazdym razem jak stoi dlugo na mrozie jak jest cieply to tego problemu niema

[ Dodano: 26 Sty 2007 18:41 ]
a wiec przeczytalem i to co tam jest opisane mam prawie wszystko nowe tzn czujnik halla przewody swiece aparat palec kopulka cewka czyjnik temp i chcialbym sie dowiedziec co jest odpowiedzialne za ssanie bo tak to odczuwam jakby mi sie niechcialo wlaczyc ale to tylko na zimnym silniku i na mrozie bo jak jest cieplo tzn powyrzej zera jest wszystko ok



Awatar użytkownika
FIREMAN99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 15:05
Lokalizacja: z okolic

Post autor: FIREMAN99 » pt sty 26, 2007 20:25

nie wiem czym sie ludzie kieruja i kupuja te bobskie 1.4 , te silniki to lipa i tyle , mialem 1.8 mk3 adz i przez 3 lata 0 problemu


precz z wazelinami

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt sty 26, 2007 22:38

FIREMAN99 pisze:nie wiem czym sie ludzie kieruja i kupuja te bobskie 1.4 , te silniki to lipa i tyle , mialem 1.8 mk3 adz i przez 3 lata 0 problemu
FIREMAN99, ale problemy nie zależą akurat od typu silnika, a tak na marginesie to nie piszemy w tym temacie, który silnik lepszy, a jak rozwiązać problem kolegi
**Gucio** pisze: chcialbym sie dowiedziec co jest odpowiedzialne za ssanie
Za podanie dawki rozruchowej odpowiedzialny jest sygnał z czujnika temperatury cieczy chłodzącej i czujnika temperatury powietrza zasysanego


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw mar 30, 2006 22:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: **Gucio** » ndz sty 28, 2007 15:35

Adamtd, no wsumie ten czujnik powietrza zasysanego moze mi cos pykac bo temp mam nowy i dziala poprawnie ale co zauwarzylem wczoraj stal cala noc na dosyc sporym mrozie i wlaczylem zaplon i poszedlem odsnierzyc auto zaczynam krecic i na dotyk zapalil tak jakby byl cieply czy to nie dziwne ????? moze trzeba go chwilke potrzymac na zaplonie i potem odpalac sam niewiem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości