Problem z ABS MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Problem z ABS MK3

Post autor: MaciejW » czw sty 25, 2007 10:45

Proste pytanko czy lamka od ABS powinna swiecic ,migac jezeli gwaltownie hamuje, wszystko dziala jak trzeba,ale znajomy ma w oplu ze mu miga ,jak abs oracuje,oczywiscie po zapaleniu kontrolka gasnie,Prosze o odp. czy tak ma byc czy ja mam cos nie tak ?



pawel3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: śr sty 10, 2007 15:56
Lokalizacja: WOLBROM

Post autor: pawel3 » czw sty 25, 2007 10:56

ja też mam abs i nie miga mi nic .wydaje mi się że przy sprawnym układzie nie powinno tak się dziać.możliwe że gdzięś coś nie łączy jak trzeba, a jak tam poziom płynu w zbiorniczku,sprawdzałeś?.kontrolka powinna zgasnąć tuż po uruchomieniu.



MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » czw sty 25, 2007 11:20

pawel3 pisze:ja też mam abs i nie miga mi nic .wydaje mi się że przy sprawnym układzie nie powinno tak się dziać.możliwe że gdzięś coś nie łączy jak trzeba, a jak tam poziom płynu w zbiorniczku,sprawdzałeś?.kontrolka powinna zgasnąć tuż po uruchomieniu.
Jest ok zgasa po zapaleniu auta,ale znajomy mnie zakrecil bo jemu miga jak mocno przyhamuje tzn jak wlacza sie abs-ale widac vw maja inaczej oby....



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » czw sty 25, 2007 16:00

hym jesli miga to znaczy ze cos jest nie tak np. podczas ostrego chamowania to oznacza ze układ ABS ma problemy z porawnym działaniem (koła tracą przyczepnosc). Szwagierm miał Opla z ABS i nic mu nie mrugało jak hamował.

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » czw sty 25, 2007 16:03

Atomic10 pisze:hym jesli miga to znaczy ze cos jest nie tak np. podczas ostrego chamowania to oznacza ze układ ABS ma problemy z porawnym działaniem (koła tracą przyczepnosc). Szwagierm miał Opla z ABS i nic mu nie mrugało jak hamował.

Pozdrawiam
Ok panowie to juz chyba wiem ze ja mam ok a to jemu cos nawala ,dzieki :okej:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 344 gości